Promocja nowej płyty Waglewski Fisz Emade „Matka, Syn, Bóg” w Kętach

waglewskiDom Kultury w Kętach zaprasza 8 listopada 2013 r. o godz. 19.00 na koncert rozpoczynający trasę koncertową promującą nową płytę Waglewskich „Matka, Syn, Bóg”. Po -ciu latach od wydania Platynowej „Męskiej Muzyki” z nową płytą powraca projekt Waglewski Fisz Emade.

Czy i ten odniesie tak spektakularny sukces? Jedno jest pewne, jeśli spotykają się twórcze głowy Rodziny Waglewskich, będzie to muzyka, koło której nie można przejść obojętnie.

Płyta ukaże się już 2 października 2013. Jej tytuł „Matka, Syn, Bóg”, zapowiada iż wypowiedź Artystyczna dotyczyć będzie spraw ważnych ale w wielu przypadkach potraktowanych z dystansem charakterystycznym dla Waglewskich.

Producentem muzycznym albumu jest EMADE, który także we wszystkich utworach na perkusji. Słowa napisali Fisz (głos, gitara basowa) i Wojciech Waglewski (głos, gitary). Kompozycje w większości należą do Wojciecha Waglewskiego. Płyta powstawała od kwietnia do sierpnia 2013 w warszawskim Studio S-4, Studio Sound & More oraz Studio Master Lab Jacka Gawłowskiego.

Gościnnie na płycie pojawili się m.in. Miłosz Pękala – wibrafon – grający m.in. z zespołem Mitch&Mitch, wokalistka duetu Rebeka – Iwona Skwarek – głos, Mariusz Obijalski – fortepian (Tworzywo, Natu), Stefan Wesołowski – instr. smyczkowe.

„Tym razem jest to płyta wymyślona wspólnie…zespołowo ponieważ od czasu poprzedniej płyty będącej jednorazowych projektem, powstał zespół Waglewski, Fisz, Emade…W związku z tym Większa dojrzałość i większa spójność materiału. Po ukończeniu i przesłuchaniu całości, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że to najbardziej osobisty, najgłębszy i jednocześnie najprawdziwszy materiał biorąc pod uwagę wszystko to, czego dokonaliśmy do tej pory…” – tak o nowej płycie WFE mówi Wojciech Waglewski.

Płyta ukaże się nakładem wydawnictwa ART2 Music – www.art2music.pl. Dystrybucja: Agora S.A.

Zaraz po premierze płyty rozpocznie się trasa koncertowa WFE „Matka Syn Bóg”. Koncerty to zupełnie inny i niezwykły wymiar tego projektu. Trzech Waglewskich na jednej scenie to pewność, że koncert dostarczy publiczności wiele emocji i uniesień Artystycznych. Zapraszamy serdecznie!

waglewski

Bilety: 2 zł, UTW: 15 zł (w sprzedaży w pok. nr 4 DK)

TRASA KONCERTOWA MATKA, SYN, BÓG

8.11 Kęty – Dom Kultury

10.11 Sopot – Sfinks

13.11 Lublin – Teatr Stary

20.11 Kraków – Rotunda

2.11 Chorzów – Teatr Rozrywki

26.11 Poznań – CK Zamek

27.11 Toruń – Lizard King

28.11 Wrocław – Alibi

Źródło:
DK Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Kulturalne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*