Promocja nowej płyty Waglewski Fisz Emade „Matka, Syn, Bóg” w Kętach

waglewskiDom Kultury w Kętach zaprasza 8 listopada r. o godz. 19.00 na koncert rozpoczynający trasę koncertową promującą nową płytę Rodziny Waglewskich „Matka, Syn, Bóg”. Po 5-ciu latach od wydania Platynowej „Męskiej Muzyki” z nową płytą powraca projekt Waglewski Fisz Emade.

Czy i ten album odniesie tak spektakularny sukces? Jedno jest pewne, jeśli spotykają się twórcze głowy Rodziny Waglewskich, będzie to muzyka, koło której nie można przejść obojętnie.

Płyta ukaże się już 25 października 2013. Jej tytuł „Matka, Syn, Bóg”, zapowiada iż wypowiedź dotyczyć będzie spraw ważnych ale w wielu przypadkach potraktowanych z dystansem charakterystycznym dla Waglewskich.

Producentem muzycznym albumu jest EMADE, który także gra we wszystkich utworach na perkusji. Słowa napisali Fisz (głos, gitara basowa) i Wojciech Waglewski (głos, gitary). Kompozycje w większości należą do Wojciecha Waglewskiego. Płyta powstawała od kwietnia do sierpnia w warszawskim Studio S-4, Studio Sound & More oraz Studio Master Lab Jacka Gawłowskiego.

Gościnnie na płycie pojawili się m.in. Miłosz Pękala – wibrafon – grający m.in. z zespołem Mitch&Mitch, wokalistka duetu Rebeka – Iwona Skwarek – głos, Mariusz Obijalski – fortepian (Tworzywo, Natu), Stefan Wesołowski – instr. smyczkowe.

„Tym razem jest to płyta wymyślona wspólnie…zespołowo ponieważ od czasu poprzedniej płyty będącej jednorazowych projektem, powstał zespół Waglewski, Fisz, Emade…W związku z tym Większa dojrzałość i większa spójność materiału. Po ukończeniu i przesłuchaniu całości, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że to najbardziej osobisty, najgłębszy i jednocześnie najprawdziwszy materiał biorąc pod uwagę wszystko to, czego dokonaliśmy do tej pory…” – tak o nowej płycie WFE mówi Wojciech Waglewski.

Płyta ukaże się nakładem wydawnictwa ART2 Music – www.art2music.pl. Dystrybucja: Agora S.A.

Zaraz po premierze płyty rozpocznie się trasa koncertowa WFE „Matka Syn Bóg”. Koncerty to zupełnie inny i niezwykły wymiar tego projektu. Trzech Waglewskich na jednej scenie to pewność, że koncert dostarczy publiczności wiele emocji i uniesień Artystycznych. Zapraszamy serdecznie!

waglewski

Bilety: 25 zł, UTW: 15 zł (w sprzedaży w pok. nr 4 DK)

TRASA KONCERTOWA MATKA, SYN, BÓG

8.11 Kęty – Dom Kultury

10.11 Sopot – Sfinks

13.11 Lublin – Teatr Stary

20.11 Kraków – Rotunda

25.11 Chorzów – Teatr Rozrywki

26.11 Poznań – CK Zamek

27.11 Toruń – Lizard King

28.11 Wrocław – Alibi

Źródło:
DK Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Kulturalne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*