Projekt „MegaMatma uczy w bibliotece!”

MegamtmaDo marca 2015 roku zapewniamy dostęp do serwisu MegaMatma.

Projekt „MegaMatma”, jest inicjatywą firmy MegaWiedza, która we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oferuje bibliotekom dostęp do serwisu MegaMatma.pl. Platforma MegaMatma to z matematyki przydatna na każdym poziomie nauczania. Są tutaj ciekawostki matematyczne, quizy, i zadania dla każdego. Platforma daje możliwość nauczania matematyki bez podręczników. Wszystkie rozkłady MegaMatma są zgodne z nową podstawą programową, ponadto nawiązują do wiedzy z lat poprzednich i dają możliwość powtórzeń materiału oraz realizowania tematów spoza podstawy programowej.

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=009MuAlofbo&feature=youtu.be”]

Znajdują się tutaj obszerne opracowania ogółu tematów, w zakresie wszystkich typów szkół. Gotowe zestawy klasówek wraz z wyjaśnieniami – krok po kroku – jak otrzymać prawidłowe rozwiązanie, a także zestawy wzorów i klasówki. MegaMatma to przede wszystkim pomoc w codziennej nauce – można dzięki niej nadrobić zaległości, lepiej przygotować się do sprawdzianu i poszerzyć swoją wiedzę.

Megamtma

Bezpłatna nauka w bibliotece jest alternatywą dla płatnych korepetycji.

Zapraszamy do GBP w Kętach oraz wszystkich filii w Gminie.

Źródło:
GBP w Kętach – Czytelnia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*