Program Finału Konkursu „Sołectw@ w Sieci”

Senat1Dnia 7 czerwca r. w Senacie RP przy ulicy Wiejskiej w Warszawie odbędzie się Finał konkursu „SOŁECTW@ w sieci”, w którym jako prowadzący stronę sołectwa 'Nowa Wieś w gminie Kęty’, mam zaszczyt uczestniczyć i w ten sposób promować naszą wieś, gminę Kęty, powiat Oświęcim i Małopolskę na arenie ogólnopolskiej.

Finał konkursów: „Sołtys roku 2012” i „Sołectw@ w sieci” odbędzie się z udziałem marszałka Senatu RP Bogdana Borusewicza, po przedpołudniowej konferencji „Fundusz sołecki – doświadczenia i perspektywy”.

Poniżej szczegółowy program:

Senat2

Jednocześnie chciałem bardzo podziękować wszystkim osobom, które głosowały na stronę „Nowa Wieś w gminie Kęty” w zakończonym już plebiscycie „Nagroda publiczności”. Wyników ostatecznych organizator jeszcze nie podał, ale na kilkanaście godzin przed zakończeniem plebiscytu, strona www.nowa-wies-kety.pl znajdowała się na 9. miejscu spośród dwustu trzydziestu zgłoszonych do konkursu stron internetowych.

Raz jeszcze dziękuję!

Marcin Hałat

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Program Finału Konkursu „Sołectw@ w Sieci”

  1. Amy pisze:

    Gratulacje, cieszymy sie bardzo!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*