Próbował potrącić policjanta. Teraz odpowie za czynną napaść za co grozi 10 lat więzienia

KPP Oświęcim Jawiszowice unieruchomiony pojazd CC 09.05 (3)9 maja 2014 około 13.00 w Jawiszowicach policjanci z oświęcimskiej komendy Policji do  pojazdu wykorzystali broń służbową. Funkcjonariusze wykorzystali broń strzelając w opony aby unieruchomić pojazd, w związku z tym, że kierowca fiata CC nie reagował na sygnały dawane przez policjantów do zatrzymania się, a następnie podczas próby ucieczki usiłował potrącić policjanta.

W wyniku podjętych czynności pojazd został unieruchomiony, a policjanci zatrzymali dwie podróżujące nim osoby. Zatrzymani trafili do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji.

Najprawdopodobniej już dziś 23 – letni mieszkaniec powiatu oświęcimskiego, który kierował pojazdem, otrzyma zarzut czynnej napaści na policjanta, za grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Podejrzany był już karany za jazdę w stanie nietrzeźwym i inne przestępstwa kryminalne, a także aktualnie był poszukiwany przez policjantów w związku z podejrzeniem kradzieży oraz motoroweru.

Źródło:
KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Próbował potrącić policjanta. Teraz odpowie za czynną napaść za co grozi 10 lat więzienia

  1. Janek pisze:

    Pseudoganster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*