Prezentujemy umowę z firmą WIKOS, która przebuduje ul. Św. Floriana w Nowej Wsi (AKTUALIZACJA)

Floriana_NWPoniżej przedstawiamy Państwu skan umowy z Przedsiębiorstwem  Usługowo-Handlowo-Eksportowym „WIKOS” Jerzy , które zrealizuje w Nowej Wsi inwestycję „ drogi gminnej nr 510053K ul. Św. Floriana w Nowej Wsi o długości 706,7 mb od km 0+045 do km 0+751,75″. Umowę przesłano nam z Urzędu Gminy Kęty, po uprzednim złożeniu wniosku o udostępnienie informacji publicznej.

O przetargu na ulicy Św. Floriana w Nowej Wsi pisaliśmy w artykule z dnia 31 stycznia 201 r. -> Ogłoszono przetarg na przebudowę drogi gminnej ul. Św. Floriana w Nowej Wsi

Z kolei o wyborze najkorzystniejszej oferty można przeczytać w naszym artykule z dnia 11 marca 201 r. -> Przebudowa ul. Św. Floriana w Nowej Wsi zostanie wykonana przez Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Eksportowe „WIKOS” Jerzy Strzelec

Oto skan umowy, przesłanej przez UG Kęty dnia 16 marca 201 r.:

(kliknij lupkę „+”, żeby powiększyć, albo Download, aby POBRAĆ)

Załącznikiem do umowy, zgodnie z paragrafem 2, jest Harmonogram rzeczowo-finansowy realizacji zadania. Poprosiliśmy urząd o jego udostępnienie. Gdy go otrzymamy, opublikujemy w tym artykule.

AKTUALIZACJA:

20 marca 201 r. UG Kęty udostępnił nam ten dokument:

Harmonogram_Nowa_Wies

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Inwestycje, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na Prezentujemy umowę z firmą WIKOS, która przebuduje ul. Św. Floriana w Nowej Wsi (AKTUALIZACJA)

 1. sławek pisze:

  jestem przekonany iż jeszcze jakiś miesiąc prac i będzie super,pamiętam jak robiono kanalizację prawie cztery lata ,to dopiero był horror .niepotrzebnie rozpoczynają remont mostu bo będziemy prawie odcięci od świata.

 2. alex pisze:

  Najlepiej miec helikopter, żeby się wydostać z posesji. Dzięki światłom które są przy delfinie ludzie zrobili sobie obiazd ulicą Floriana, kolejna sprawa od 1 czerwca zamknięty most na Staszica i kolejna droga zamknięta, ale to tylko w Polsce tak się właśnie robi wszyskie ulice naraz. Mam jeszcze pytanie kto dał zgodę na festyn , który odbył się w sobotę totalny niewypał jak można było dopuścić, aby dodatkowo samochody jeździły po rozkopanej drodze i niszczyły elewację. I Jestem ciekaw kto zapłaci za ubrudzoną elewację? Czy ktoś nad tym wszystkim czuwa ???? Moim zdaniem ta droga powinna być zamknięta za wyjątkiem mieszkańców

 3. Intel pisze:

  Witam.
  Mieszkam nieopodal owych prac.
  Przeczytałem umowę pomiędzy Gminą a firmą wykonującą pracę i widzę tu tylko zapisy o pieniądzach, pieniądzach, odsetkach karnych, karach za opóźnienia, pieniądzach i o należytym zapewnieniu organizacji ruchu ? której to nie zauważam.
  Dziś, tj. 28.05, rozkopano ostatni chyba nierozkopany odcinek okolicznych dróg tj. ul. Paderewskiego i prace prowadzone są już wszędzie. Żadna droga lub jej odcinek nie jest wyłączony z ruchu i samochody, dzieci na rowerach jak i idący pieszo przeciskają się i przemykają obok pracujących łyżek koparek.
  Czy tylko mnie się wydaje że coś tu nie gra ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*