Premier RP Beata Szydło odwiedziła dzieci w Kętach

Szydlo_KetyPremier spotkała się w niedzielę z dziećmi z placówki oświatowo-wychowawczej w Kętach (woj. małopolskie). Ofiarowała im prezenty mikołajkowe, a zrewanżowały się laurkami. Wspólnie śpiewali kolędy, a z chłopcami premier zagrała w „piłkarzyki”. (za: http://www.tvn24.pl)

(…)

Jak podkreśliła dyrektor placówki opiekuńczo-wychowawczej w Kętach Renata Fijałkowska, dzieci zaprosiły Beatę Szydło podczas jej wcześniejszej wizyty. – Napisały także listy z gratulacjami po wyborze na premiera. Dzieci pokazały, że ich serca są otwarte. Mamy nadzieję, że pozostaniemy w myślach pani premier – powiedziała.

(…)

Więcej tu: „Spotkanie było super”. Premier Szydło rozdaje prezenty i gra w „piłkarzyki” (http://www.tvn24.pl)

Przyjaźń kęckich dzieci z Beatą Szydło rozpoczęła się od wyjazdu do stolicy na obchody rocznicy powstania warszawskiego. – Potem była wizyta u nas w placówce, a następnie wyjazd na mecz. Mam nadzieję, że spotkania będą kontynuowane. 20 grudnia najprawdopodobniej spotkamy się w Warszawie. Będziemy wspólnie śpiewać kolędy – powiedziała dyrektor.

Placówka wychowuje 24 dzieci z powiatu oświęcimskiego. Zapewnia im stały dostęp do pomocy psychologiczno-pedagogicznej i medycznej. Podopieczni uczestniczą w organizacji życia społeczności: robią zakupy, sprzątają, pomagają w przygotowaniu posiłków, nabywają praktyczne umiejętności niezbędne do samodzielnego życia.

IAR, PAP, bk / pap (polskieradio.pl)

(Facebook Beata Szydło):

Szydlo_Kety

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*