Pożegnanie Lata z Domem Kultury w Kętach

pozegnanie_lata_2015Na cykl wydarzeń pod wspólnym hasłem Pożegnanie Lata zaprasza w dniach 18-19 września 201 r. Dom Kultury w Kętach.

W piątek 18 września 201 r. rozegrana zostanie międzyszkolna gra terenowa „TERENOWO-KOLOROWO”, w której zmierzą się przedstawiciele kęckich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jest ona jednym z pomysłów realizowanych przez Dom Kultury w Kętach w ramach projektu „#kre-akcje_nie_tylko_na_miasto”, współfinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury.

Gra rozpocznie się o godz. 14.30 pod Domem Kultury. Następnie na wszystkich na stadionie TS Hejnał będzie czekać impreza plenerowa i Festiwal Kolorów. W jej programie zaplanowano występy zespołów muzycznych oraz solowe uczniów szkół biorących udział w imprezie. Nie obędzie się bez nagród, a wyrzucone w górę kolorowe farbki stworzą barwny pył i pokolorują wszystkich uczestników, którzy będą się bawić do muzyki DJa – Mateusza Winiarskiego.

Dzień później atrakcje przeniosą się na scenę plenerową przed Domem Kultury. Wokół sceny towarzyszyć im będzie wiele atrakcji. O godz. 17.00 rozpocznie się finał V edycji Kęckich Nocy Rockowych. Zmierzą się w nim zespoły wyłonione w trakcie bitew muzycznych, które gościły na scenie DK w każdy piątek od 7 sierpnia. O godz. 21.00 natomiast zaplanowano główną atrakcję wieczoru – koncert zespołu Lao Che! Na przygotowano pokazy pirotechniczne. Wstęp wolny.

pozegnanie_lata_2015

Źródło:
DK

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Kulturalne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*