Pożar budynku i samochodu w Nowej Wsi (AKTUALIZACJA)

07Jak informuje ospkety.pl „12 maja 2015 roku po godzinie 12.00 zostaliśmy zaalarmowani o pożarze budynku i samochodu przy ulicy Kościuszki w Nowej Wsi. Ogniem objęty był garaż, zaparkowany przy nim samochód osobowy oraz bezpośrednio przyległy budynek mieszkalny.” Poniżej kilka zdjęć z pożaru.

07

03

Zdjęcia i cały tekst można zobaczyć na stronie: OSP Kęty

AKTUALIZACJA (12 maja 2015 r., godz. 20:00):

12 maja godz. 12.10 – budynku gospodarczego w Nowej Wsi przy ul. Kościuszki. W momencie przyjazdu pierwszego samochodu OSP Kęty pożar obejmował cały budynek gospodarczy i częściowo sąsiedni mieszkalny. Uratowano dom mieszkalny – nadpaleniu uległa część dachu, konieczna była niezbędna rozbiórka uszkodzonej części budynku. W zdarzeniu poszkodowany został 64-letni mężczyzna, który próbował wypchnąć palący się samochód z budynku. Od Fiata 126p najprawdopodobniej rozpoczął się pożar. Mężczyzna po zaopatrzeniu przez strażaków (żel na oparzenia i tlenoterapia) został zabrany do szpitala przez ZRM. Spaleniu uległ budynek (a w zasadzie 2 połączone budynki gospodarcze) wraz z wyposażeniem, częściowo dach sąsiedniego domu mieszkalnego i jego elewacja, Fiat 126p. W działaniach uczestniczyło 6 PSP oraz 2 OSP Kęty. Pożar przez ok. 2 godziny gasiło prawie 30 strażaków.

IMG_20150512_131356


st. kpt. Zbigniew Jekiełek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*