Powiatowa Gala Kultury i Sportu – nagroda dla Zespołu Pieśni i Tańca „Kęty”

starnag825 kwietnia 2013 r. w Oświęcimskim Centrum Kultury odbyła się Powiatowa Gala Kultury i Sportu, podczas której nagrodę w dziedzinie kultury otrzymał Pieśni i Tańca „Kęty”.

W czasie tej corocznej przyznawane są nagrody Zarządu Powiatu, które trafiają w ręce wybitnych sportowców i wyjątkowych ludzi kultury. Zespól Pieśni i Tańca „Kęty” otrzymał nagrodę za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Z rąk Starosty Oświęcimskiego Józefa Krawczyka nagrodę przyjął cały Zespół, Tomasz Bąk oraz Dyrektor Domu Kultury w Kętach Balawender. Gminę Kęty reprezentowali także I Zastępca Burmistrza Dariusz Laszczak oraz Dyrektor Wydziału Infrastruktury Społecznej Jarosław Jurzak, który na gali pełnił także funkcję Przewodniczącego Rady Powiatu Oświęcimskiego. Następnie Pieśni i Tańca „Kęty” zaprezentował swoje umiejętności zaproszonym gościom. Dla formacji nagroda Zarządu Powiatu jest podsumowaniem 30-tu lat pracy twórczej oraz podkreśleniem ważnej roli jaką Zespół pełni na kulturalnej mapie powiatu oświęcimskiego.

Źródło:
Dom Kultury w Kętach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*