Powiat Oświęcimski jest „Happy”

logo_powiat_oswiecimBerlin, Los Angeles, Londyn, Paryż, Poznań, Gdynia, a teraz także Powiat Oświęcimski dołączył do grona miejsc, które nagrały własny teledysk do międzynarodowego hitu Pharrella Williamsa „Happy”. Artysta zachęca w ten sposób do stworzenia 24 godzinnego teledysku, w którym udział wezmą ludzie z całego świata. Zobacz nasze nagranie!

Powiat Oświęcimski to prawdopodobnie pierwszy powiat w Polsce, który w teledysku do piosenki Pharrella Williamsa pokazał w obiektywie kamery nie jedno miasto, a wszystkie dziewięć gmin wchodzących w skład Ziemi Oświęcimskiej – i z tego jesteśmy dumni!

Zdjęcia do teledysku nagrywane były w minionym tygodniu i trwały cztery dni. Dzięki przychylności Zarządu Powiatu w Oświęcimiu, od pomysłu do realizacji upłynęło niewiele i dzięki temu,  w szybkim czasie Powiat Oświęcimski może dołączyć do międzynarodowego grona szczęśliwych miejsc.

Teledysk „Powiat Oświęcimski is also Happy” zobaczyć można na naszym oficjalnym kanale YouTube.

[youtube_sc url=”http://www.youtube.com/watch?v=sgS1VOW7Zxk”]

Już po kilku godzinach, dzięki dużemu zainteresowaniu, nasze nagranie obecne było na globalnej stronie www.wearehappyfrom.com, gdzie prezentowane są podobne teledyski z całego świata.

– Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas. Sprawili, iż nagrywanie tego teledysku było samą przyjemnością – podkreśla Tomasz Gońda z agencji AT Vision odpowiedzialnej za produkcję wideoklipu. – Wasza pozytywna energia sprawiła, iż Ziemia Oświęcimska nas zauroczyła i chętnie tutaj będziemy wracać – dodaje Adam Brandys z tyskiej agencji AT Vision.

Starostwo Powiatowe dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w stworzenie wspólnego teledysku. Dziękujemy: opiekunom i rodzicom dzieci z Przedszkola Samorządowego w Grojcu, Przedszkola Niepublicznego „Akademia Przedszkolaka” w Chełmku, siatkarzom UMKS Kęczanin Kęty, sołtysowi i radnemu powiatowemu Krzysztofowi Wolakowi, strażakom z Grupy Ratownictwa Medycznego OSP w Jawiszowiach, dyrektor Elżbiecie Mostowik z Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze, Tomaszowi Wieliczko z Urzędu Miasta w Zatorze, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Podolszu, łyżwiarzom z UKŁF Unia Oświęcim, pływakom z UKP Unia Oświęcim, Klubowi Biegacza „Zadyszka”, Darkowi Czerwikowi i Lacrosse Club Spartans Oświęcim, Dziecięcemu Zespołowi Pieśni i Tańca „Iskierki” z Brzeszcz, młodym hokeistom z UKH Unia Oświęcim wraz z Panią Prezes Katarzyną Kot, Justynie Radwan, Mariuszowi Kaszubie, współwłaścicielowi Klubu Muzycznego „Układ” w Oświęcimiu, dyrekcji Oświęcimskiego Centrum Kultury oraz wszystkim bohaterom naszego nagrania z Powiatu Oświęcimskiego – to dzięki Wam nasz teledysk wygląda pięknie!

Źródło:
Powiat Oświęcimski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*