Poszukiwany od kilku dni mieszkaniec Kęt nie żyje

gprKętyKilka dni temu pisaliśmy o poszukiwaniach 33-letniego Rafała z Kęt. Poszukiwany najzwyczajniej wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Od 14 maja 201 r. szukała go rodzina, i straż pożarna (zobacz: Komisariat Policji w Kętach poszukuje zaginionego Rafała Urbańskiego). 

W weekend w akcji poszukiwawczej uczestniczyła również Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Kęty a także wszystkie pozostałe jednostki OSP z gminy Kęty.

Niestety, jak podano na stronie GPR OSP Kęty:

„19.05.2015 r. w wyniku prowadzonych działań poszukiwawczych ujawniono ciało poszukiwanego.

W akcji udział brało 35 ratowników OSP. Teren został przeszukany z wykorzystaniem metody „szybkiej trójki poszukiwawczej”.”

Z nadesłanego komunikatu Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu w dniu 21 maja 2015 r.:

W dniu 19 maja 2015 około godziny 20.00, w piątym dniu poszukiwań zaginionego 33 – letniego mieszkańca Kęt oraz spenetrowaniu przez policjantów i strażaków ponad 100 ha terenu, na pograniczu Kęt i Nowej Wsi, w pobliżu Soły, strażacy natrafili na zwłoki zaginionego. Wstępnie został wykluczony udział osób trzecich, jednakże, aby ustalić przyczynę zgonu mężczyzny, prokurator polecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji.

Źródło:
GPR OSP Kęty / KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*