Poszukiwani wolontariusze na 23. Finał WOŚP w Gminie Kęty!

_wolontariusze11 stycznia 2015 roku odbędzie się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab WOŚP w Gminie Kęty zaprasza do współpracy wszystkich spragnionych niesienia bezinteresownej pomocy drugiej osobie. W nadchodzącym roku celem Orkiestry jest zakup sprzętu dla podtrzymania wysokich standardów leczenia na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

W 2014 roku Komenda Hufca ZHP Kęty postanowiła powrócić do organizacji Finału WOŚP w Gminie Kęty. W nowym składzie, z nowym zapałem i siłami zabieramy się do pracy, aby w tym roku także nasza uczestniczyła w tak wyjątkowym i pozytywnym wydarzeniu. Największe atrakcje odbędą się na terenie Domu Kultury w Kętach, mocno wspierającego naszą inicjatywę. Planujemy działania sportowe, kulturalne, pokazy, szkolenia, licytacje. Głównym elementem będą oczywiście koncerty – opowiada szef Sztabu WOŚP w Gminie Kęty, Tomasz Klęczar.

15 listopada 2014 rozpoczęto przyjmowanie zapisów na wolontariuszy. Ze względu na ograniczoną ilość identyfikatorów trzeba rejestrować się jak najszybciej. Ankiety wolontariuszy można pobrać: w formie elektronicznej na stronie FB sztabu (wystarczy wpisać WOŚP Kęty), lub w formie papierowej w Domu Kultury, Hufcu ZHP Kęty oraz Hufcu Pracy (ul. Sobieskiego 16, drugi budynek Banku Spółdzielczego). Wypełnione ankiety wraz ze zdjęciem należy dostarczyć do 10.12.2014, do siedziby Hufca ZHP Kęty (w każdy poniedziałek i piątek od 16.00 do 18.00) lub Hufca Pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00).  Osobą odpowiedzialną za sprawy wolontariuszy podczas 23. Finału WOŚP w Gminie Kęty jest Sylwia Czarnik, można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 79 530 450.

Serdecznie zapraszamy do współpracy nie tylko wolontariuszy, ale także wszystkich chętnych, pragnących wspomóc Sztab WOŚP w Gminie Kęty w każdej formie. Dodatkowe informacje na nasz temat znajdą Państwo na naszej stronie FB (www.facebook.com/SztabWospWGminieKety). Zachęcamy także do kontaktu listownego, mailowego lub telefonicznego.

Sztab WOŚP w Gminie Kęty

_wolontariusze

Źródło:
Sztab WOŚP w Kętach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Poszukiwani wolontariusze na 23. Finał WOŚP w Gminie Kęty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*