Poszukiwana Ewa Szczerbowska odnaleziona!

KPP Oświecim - poszukujemy zaginionej Ewy SzczerbowskiejKomenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu oraz w Kętach poszukują zaginionej: Ewy Szczerbowskiej lat 49, bez stałego miejsca zamieszkania.

AKTUALIZACJA (14 maja 2013 r.):

W dniu wczorajszym otrzymaliśmy bardzo wiele  informacji od mieszkańców powiatu wadowickiego, w tym również dziennikarzy, iż ta ostatnio była widziana na terenie Wadowic i Andrychowa. W dniu dzisiejszym policjanci z Komisariatu Policji w Andrychowie przeprowadzili z kobietą rozmowę i potwierdzili jej dane. 

W związku z powyższym odwołuję poszukiwania zaginionej Ewy Szczerbowskiej i bardzo dziękuję wszystkim osobom, które pomogły w ustaleniu jej miejsca pobytu.

Powyższa informacja pochodzi od rzecznika Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu

Zaginiona bez stałego miejsca zamieszkania, przebywała czasowo na terenie powiatu Wadowickiego między innymi w Zakonie Sióstr  Albertynek w Andrychowie oraz na terenie powiatu oświęcimskiego między innymi w Klasztorze Sióstr Klarysek w Kętach, gdzie widziana była po raz ostatni.

KPP Oświecim - poszukujemy zaginionej Ewy Szczerbowskiej

Rysopis:
– wzrost około 150 cm,
– wątłej budowy ciała
– włosy: półkrótkie, ciemne, czasem spinane w kucyk
– twarz: pociągła,
– oczy: zielone

Nie mamy informacji na temat jej ubioru.

Prowadzone są poszukiwania zaginionej:
Policjanci poszukują zaginionej jednakże zwracamy się również z prośbą  do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat  miejsca jej pobytu, o kontakt osobisty lub  telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Kętach 33 8453322  lub też policjantami Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer 33 84 75 200, 33 84 75 280 lub też  na numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997, 112.

Źródło:
Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*