Portal Nowej Wsi bierze udział w konkursie na najlepszą stronę internetową 2012!

Pragniemy Wam zakomunikować, że portal Nowa Wieś w gminie Kęty został zgłoszony do udziału w ogólnopolskim konkursie na Najlepszą Stronę Internetową 2012.

 

Organizatorem Konkursu jest The World Internet Foundationhttp://www.internet-foundation.org/ – fundacja zajmująca się wieloma elementami na płaszczyźnie Internetu.

Konkurs ten kierowany jest do wszystkich firm, instytucji, organizacji Non-Profit, urzędów, szkół w całej Polsce. Osoby prywatne również mogą brać w nim udział.

Jego celem jest wyłonienie najlepszej polskojęzycznej strony internetowej w kilkudziesięciu kategoriach zgodnie z kryteriami zawartymi w regulaminie, aby docelowo wyłonić Najlepszą Stronę Internetową 2012.

Oceny dokonują Członkowie Kapituły Konkursu, w której skład wchodzą zaproszeni przez Organizatora goście. Wśród nich są przedstawiciele firm (w tym informatycznych), stowarzyszeń, fundacji, osoby działające na płaszczyźnie informatyki i Internetu.

Niezależnie od Członków Kapituły strony są również oceniane przez Internautów w drodze głosowania przez stronę internetową, dlatego też już dziś liczymy na Wasze głosy! 🙂

Celem konkursu jest:

– Spełnianie publicznej misji budowania wzajemnej współpracy w rozwijaniu, ulepszaniu, propagowaniu działań na rzecz bezpiecznego dostępu do zasobów sieci Internet.

– Tworzenie ciekawych i nietuzinkowych rozwiązań technicznych, technologicznych graficznych i wizualnych w budowaniu portali i stron internetowych.

– Wspieranie zainteresowania obszarem Internetu w formach prawnych z zachowaniem elementów twórczych i dbałości  o prawa autorskie.

– Wykorzystanie Internetu do stworzenia stałej platformy wymiany informacji między tworzącymi portale i strony, a ich odbiorcami  (użytkownikami).

– Promowanie autorów najciekawszych prac z zakresu wkładu w nowoczesne technologie i pomysły, które ukazują nowe, świeże, twórcze spojrzenie na powyższe zagadnienie.

– Przybliżenie obszarów, z którymi na co dzień spotykają się użytkownicy sieci Internet i zachęcanie do poszerzania wiedzy na temat używania Internetu.

Etapy Konkursu:

I Etap – od 1 października 2012 r. do 31 października 2012 r. Kapituła Konkursu wybierze po 5 Nominatów z każdej Kategorii wskazanej przez Organizatora. O wynikach Organizator poinformuje na stronie Konkursu.
I Etapod 1 października 2012 r. do 31 października 2012 r. Internauci wybiorą po 5 Nominatów z każdej Kategorii. O wynikach Organizator poinformuje na stronie Konkursu.
II Etapod 5 listopada 2012 r. do 30 listopada 2012 r. Kapituła Konkursu wybierze po jednym Laureacie i wskaże po dwa Wyróżnienia z Nominowanych z każdej Kategorii wskazanej przez Organizatora. O wynikach tego etapu Organizator nie będzie informował na stronie Konkursu przed Galą i ogłoszeniem wyników.
II Etapod 5 listopada 2012 r. do 30 listopada 2012 r. Internauci wybiorą po jednym Laureacie i wskażą po dwa Wyróżnienia z Nominowanych z każdej Kategorii oraz wybiorą spośród wszystkich stron biorących udział w II Etapie Najlepszą Stronę 2012r. oraz Laureata i 2 wyróżnienia w kategorii Przyjazne Konto Internetowe 2012. O wynikach tego etapu Organizator nie będzie informował na stronie Konkursu przed Galą i ogłoszeniem wyników.
III Etapod 3 grudnia 2012 r. do 7 grudnia 2012 r. Kapituła Konkursu wybierze spośród Laureatów każdej Kategorii z II Etapu wskazanej przez Organizatora. (kategorie stron internetowych) Najlepszą Stronę Roku 2012 r. i dwa Wyróżnienia po uprzednim przesłaniu przez Organizatora do członków Kapituły Konkursu Laureatów i wyróżnionych z poszczególnych kategorii Konkursu.
Uroczysta Gala ogłoszenia wyników i wręczenia statuetek odbędzie się 25 stycznia 2013 r.

Nasza strona widnieje jako uczestnik konkursu pod tym adresem:

Ostatnio dodane strony 2012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*