Portal Nowa Wieś w gminie Kęty zawiesza działalność…

_dsc02035Drodzy Czytelnicy, mieszkańcy! Niniejszym informuję, że w związku z licznymi obowiązkami rodzinno-zawodowymi oraz brakiem osób chętnych do pomocy w prowadzeniu portalu, po pięciu latach jego istnienia, jestem zmuszony go zawiesić na bliżej nieokreślony czas. Dziękuję za wspólnie spędzony czas. Mam nadzieję, że dzięki wpisom i artykułom na stronie, chociaż trochę udało mi się poszerzyć Państwa wiedzę na temat przysługującego obywatelom prawa do informacji i relacjonować Państwu o sprawach dotyczących sołectwa Wieś i  Kęty.

Od czasu do czasu będą się jeszcze pojawiać informacje dotyczące prowadzonych bądź zakończonych spraw sądowych oraz inne.

Wkrótce także na stronie podsumowanie działalności portalu.

Pozdrawiam serdecznie

_dsc02041

( Wieś z lotu ptaka, fot. fly-video.pl)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na Portal Nowa Wieś w gminie Kęty zawiesza działalność…

 1. jadwiga pisze:

  Zaglądałam tu dość często ,bylo miło i szkoda że już pan kończy.Dziękuje za dobre tematy,wyczerpujące odpowiedzi,wieści bliskie memu sercu i cóż po prostu szkoda

 2. Tadeusz pisze:

  To była dobra robota.Ciekawe pomysły i dobre dziennikarstwo.Jedyne niezależne-co łatwe nie jest.Szkoda,bo nie widzę niczego co mogło by zastąpić .
  Mam cichą nadzieje,że jeszcze wrócicie do tej działalności.

 3. Kęczanin pisze:

  Panie redaktorze wybiera się Pan na spotkanie z Klęczarem podsumowujące półmetek niszczenia Kęt.
  Może warto zadać pytanie, które dalej pozostają bez odpowiedzi- sprawy sądowe, ukrywanie wydawania publicznych pieniędzy, nepotyzm i inne które przez dwa lata pozostały bez odpowiedzi.

 4. mieszkanka Nowej Wsi pisze:

  Panie Redaktorze!!! Życzymy samych sukcesów w życiu osobistym i pracy zawodowej, dziękujemy za profesjonalne prowadzenie Portalu!!!!

 5. Adrian Szymalski pisze:

  Marcin, dzięki wielkie za ten portal. Szacunek dla Ciebie, szacunek, że prowadziłeś go tak długo dla mieszkańców Nowej Wsi i innych okolic. W sumie, dzięki tej stronie, dzięki Tobie, rozwinąłem się, jako fotograf i zawdzięczam Ci naprawdę bardzo dużo. Mojej legitymacji prasowej nie pozbędę się nigdy w życiu. Pozdrawiam i do zobaczenia w przyszłości. Powodzenia stary 🙂

 6. ammy pisze:

  Bardzo dziękujemy!!!!!Za mocne zaangażowanie sie w życie naszej Gminy, to wszystko było profesjonalnie przekazywane,jeszcze raz dziękujemy!!!!!

 7. Kęczanin pisze:

  Czyżby Pana postraszono, czy zaproponowano intratne stanowisko( jak to się dzieje w przypadku radnych i ich rodzin) by zamknąć Panu usta. Trochę dziwne, że zamyka Pan stronę w momencie, gdy Klęczar zepchnął Kęty, gminę na dno, do roli zaścianka i zbliżają się powoli wybory.
  W tej sytuacji zostało tylko mieszkańcom forum GK i osoby tam piszące.

  • Mieszkaniec Kościuszki pisze:

   A jakie to osoby piszą na GK ? dwie ? zmieniające nicki – żałosne . Panie Marcinie oświetlenie osiedla o którym pan wspominał jest zrobione , o tym też by sie zdało napisać nie tylko same negatywy . A do Keczanina mam tylko jedno – Klęczar póki co to robi o wiele więcej niż Bąk , ale jak ktoś widzi tylko czubek własnego nosa to potem są efekty pisania takich bzdur .
   Dla pana Marcina tak na koniec to samych sukcesów życzę .

   • Kęczanin pisze:

    Pamiętaj, że do wchodzenia w tyłek potrzeba dużo wazeliny, patrz na sesje i bierz przykład, zresztą masz swoje doświadczenia. Plujesz na forum GK, bo nie pozwolą ci tam pisać. Podobnie jak Bąka, również Kleczara pociągnie na dno. Bąkowi też się wydawało, ze może wygrać z „czwartą władzą” i jak skończył widać.
    Tak na marginesie dzień w urzędzie zaczyna się od czytanie forum GK, czy ci się to podoba czy nie.

 8. suse pisze:

  Szkoda. Żal portalu, który dla wielu w Polsce, był przykładem i inspiracją. Teraz mieszkańcy zdani są na jednostronne spojrzenie w tematach swojej gminy. 🙁

 9. takitam pisze:

  Pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym,dziękuję za profesjonalne i wzorcowe artykuły,informacje i wszystko to czego nie widać a powinno być pod szczególną ochroną i wzorcem postępowania dla wszystkich zajmujących się życiem publicznym.Dla wielu poznanie tego świata zaczyna się i kończy na czytaniu,oglądaniu serwisów,gazet telewizji i niestety bezkrytyczne przyjmowanie tych informacji za prawdziwe.Praca wykonana dla poznania prawdziwych informacji przez Pana Portal to wiedza dla profesjonalistów.Jeszcze raz dziękuję i życzę satysfakcji w pracy i życiu prywatnym.

 10. Melba pisze:

  Dziekujemy za wszystko!!!! Za wszystkie wiadomosci z krorych moglismy sie wiele dowiedziec!! Za rzetelne prowadzenie strony. Szkoda wielka szkoda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*