Portal 'Nowa Wieś w gminie Kęty’ w II etapie Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszą Stronę Internetową!

Portal ' Wieś w gminie Kęty’ zakwalifikował się do II etapu ogólnopolskiego konkursu na najlepszą stronę internetową r. organizowanego przez www.polskiinternet.org.pl Rywalizujemy w kategorii „Portal Informacyjny”, w której z 20 kandydatów Internauci uznali za najlepsze 5 portali:

www.ryglice-okolice.pl

www.zegluga.wroclaw.pl

www.pogodynka.pl

www.metalzine.pl

www.nowa-wies-kety.pl

Zachęcamy do oddawania głosów na Portal Nowej Wsi!

Głosować można codziennie do 30 listopada r.

Kalendarz konkursu wygląda następująco:

II Etap – od 5 listopada r. do 30 listopada 2012 r. Internauci wybiorą po jednym Laureacie i wskażą po dwa Wyróżnienia z Nominowanych z każdej Kategorii oraz wybiorą spośród wszystkich stron biorących udział w II Etapie Najlepszą Stronę r. oraz Laureata i 2 wyróżnienia w kategorii Przyjazne Konto Internetowe 2012.

III  Etap – od 3 grudnia r. do 7 grudnia 2012 r. Kapituła Konkursu wybierze spośród Laureatów każdej Kategorii z II Etapu wskazanej przez Organizatora (kategorie stron internetowych) Najlepszą Stronę Roku 2012 r. i dwa Wyróżnienia po uprzednim przesłaniu przez Organizatora do członków Kapituły Konkursu listy Laureatów i wyróżnionych z poszczególnych kategorii Konkursu.

WARUNKI GŁOSOWANIA:

Aby internauta mógł zagłosować na wybraną stronę należy:

1. Wejść na stronę: http://www.polskiinternet.org.pl/

2. Kliknąć na grafikę:

2. Z rozwijanego menu wybrać odpowiednią kategorię, w której zgłoszona jest strona (kategoria PORTALE INFORMACYJNE)

3. Kliknąć ODDAJ SWÓJ GŁOS (wybieramy „Nową Wieś w gminie Kęty” :)).

4. Pojawi się okno, w które należy wpisać swojego maila i głos zostanie zaliczony.

5. Głosować można codziennie!

Po zakończeniu każdego etapu konkursu Organizatorzy Konkursu rozlosują wśród nagrody za udział głosowaniu, dlatego warto codziennie głosować gdyż zwiększa to szanse na otrzymanie nagrody!

Ponadto na głównej stronie portalu Nowej Wsi widnieje ikonka Polski Internet, przez którą również możecie wejść na stronę głosowania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na Portal 'Nowa Wieś w gminie Kęty’ w II etapie Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszą Stronę Internetową!

 1. dawna mieszkanka pisze:

  Głosujemmyyy!!! Dziś ostatni dzień :))

 2. Kuba pisze:

  Wszystko pięknie, ładnie, ale dlaczego większość informacji nie pochodzi z terenu Nowej Wsi, tylko z Gmin Kęty? Wg mnie powinna być to strona dotycząca naszej miejscowości, a nie drugi Info Kęty. Podzielacie moje zdanie?

  • Redakcja pisze:

   Dziękujemy za komentarz. Informacje publikowane na stronie mają być przydatne mieszkańcom Nowej Wsi i sąsiednich sołectw. Stąd też, ogłoszenia o wydarzeniach, imprezach, informacje z urzędu gminy mają nie tyle promować Kęty, co zachęcić czy zaciekawić mieszkańców naszej wsi do udziału w tychże wydarzeniach. Wybór jest selektywny, niemniej rzeczywiście dużo inicjatyw pochodzi z Kęt jako centrum całej gminy lecz dotyczą one mieszkańców całej gminy, w tym Nowej Wsi. Jak pewnie Państwo zauważyliście, Gmina Kęty nie ma tak często i w pełni aktualizowanego profilu na facebooku jak portal Nowej Wsi, zatem dostęp do tego typu informacji jest często szybszy i kompletny dzięki portalowi Nowej Wsi w GMINIE KĘTY właśnie:-) Jednak wybór – skorzystać, czy nie skorzystać z propozycji gminy, zawsze należy do czytelnika, ambicją portalu jest jedynie przekazywanie jak najpełniejszych wiadomości. Zachęcamy natomiast do dzielenia się z nami informacjami, które mogłyby zaciekawić mieszkańców Nowej Wsi – zawsze czekamy na sygnały od Was, zdjęcia, newsy i komentarze, w tym także takie jak ten. Pozdrawiamy!

 3. dawna mieszkanka pisze:

  Głosuję codziennie !! … i życzę powodzenia mojej rodzinnej miejscowości dzięki wam wiem co się dzieje POZDRAWIAM
  Mania

 4. j..... pisze:

  BRAWO, GŁOSUJEMY!!!!

 5. Melwa pisze:

  Proszę głosujcie!!!!!!!!!Ja klikam codziennie:)

 6. basia pisze:

  Brawo brawo, brawo i głosujemy nadal!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*