Półmetek remontu Dworku w Nowej Wsi (zdjecia)

Remont Dworku jest już właściwie na półmetku. Zapraszamy do oglądania aktualnych fotografii z przebiegu wykonywania tej inwestycji realizowanej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Wykonawcą inwestycji jest, wyłoniona w przetargu, Firma Budowlano-Remontowo-Handlowa „Everest” S.J. z Brzeszcz.

inwestycji to 724.622,13 zł. został dofinansowany z działania 413 „Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi”.

Zakres prac do zrealizowania przez wykonawcę w ramach tej operacji przedstawiony już został kilka miesięcy temu na naszej stronie pod tym adresem Umowa na remont Dworku w Nowej Wsi podpisana!

A poniżej przedstawiamy obrazujące remont w Dworku:

Zdjęcia wykonano dzięki uprzejmości Pana Andrzeja Kajora – Sołtysa Nowej Wsi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Półmetek remontu Dworku w Nowej Wsi (zdjecia)

  1. Tadeusz pisze:

    proszę mi podpowiedzieć jaki procent kosztów inwestycji ponosi Gmina,rozumiem że jeszcze będą koszty doposażenia pomieszczeń. Na poddaszu widać dalej elementy poziome więźby teren idealny do ćwiczeń w czołganiu się ,domyślam się że stropy są” słabe ” to trzeba było je wymienić, zastosować więźbę ” jętkową” a tak za kilka lat będziemy znów kopać w budynku.W mieście w budynku nad restauracją ” Rogowa” wymieniono stropy i można było.

    • Redakcja pisze:

      Poziom dofinansowania środków EFFROW w ramach PROW 2007-2013 w działaniu 'Odnowa i rozwój wsi’ wynosi 75% kosztów kwalifikowanych i nie więcej niż 500 000 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*