Policyjny wielkanocny weekend; nietrzeźwy w Bulowicach

POLICJAW dniach od 29.03 – 02.04.2013 na terenie powiatu oświęcimskiego policjanci zatrzymali 15 sprawców na  gorącym uczynku popełnienia przestępstwa wśród których było, aż 11 nietrzeźwych kierujących. Na szczęście dla innych użytkowników dróg oraz ich samych w porę zostali i oddani pod opiekę rodziny. Oczywiście w najbliższym czasie poniosą poważne konsekwencje swojego bezmyślnego zachowania. Ponadto policjanci przeprowadzili 128 różnego rodzaju interwencji, wylegitymowali 477 osób i zatrzymali 3 poszukiwanych. Na drogach powiatu oświęcimskiego nie doszło do żadnego wypadku drogowego, jednakże policjanci uczestniczyli w czynnościach związanych z 15 kolizjami.

W dniu 30 marca 2013 r. o godz. 12.45 w na ul. Stara Droga policjanci zatrzymali 47 – letniego mieszkańca Bulowic, który jechał na rowerze w stanie nietrzeźwym – 1,05 promil alkoholu.

Źródło:
Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*