Policyjna Akcja Wielkanoc 2015. Bez wypadków, ale z kolizjami

nowe_logo_policjaNa drogach powiatu oświęcimskiego od piątku do poniedziałkowego poranka nie doszło do żadnego wypadku drogowego, jednakże wykonywali czynności przy 15 kolizjach drogowych.

Podczas kontroli drogowych wyeliminowali z dróg trzech nietrzeźwych kierujących oraz dwóch będących po użyciu alkoholu. Wśród nietrzeźwych znalazł się  również kierowca prowadzący samochód pod wpływem narkotyków.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór w Chełmku na ulicy Powstańców Śląskich gdzie do kontroli został zatrzymany kierowca samochodu marki Fiat. Podczas czynności okazało się, że 41 – letni mieszkaniec Chełmka prowadził pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo podczas przeszukania jego mieszkania ujawnili woreczek z białym proszkiem. Po przeprowadzeniu badania zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to amfetamina z której można było sporządzić kilkanaście porcji narkotyku.

w dalszym ciągu będą czuwać nad bezpieczeństwem na drogach, jednakże w dalszym ciągu apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozsądek i trzeźwość.

Źródło:
KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*