Policjanci zatrzymali złodzieja i odzyskali koła do jaguara z 1968 r.

nowe_logo_policjaPolicjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali 4-letniego mieszkańca Kęt podejrzanego o kradzież kół pochodzących z zabytkowego samochodu marki Jaguar.  Koła zostały odzyskane i zwrócone właścicielowi.

Policjanci przez kilka tygodni prowadzili  sprawę dotyczącą ustalenia i zatrzymania kradzieży  kół z zabytkowego samochodu marki Jaguar, znajdującego się na terenie jednej j z prywatnych posesji w Kętach. W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że związek z kradzieżą ma – 4-letni Kęt. został w miejscu zamieszkania. Jak się okazało był zainteresowany jedynie metalowymi felgami, które sprzedał w jednym z punktów skupu złomu, natomiast opony wyrzucił. Policjantom udało się jednak odzyskać zarówno felgi jak i opony.

W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze udowodnili, że dokonał jeszcze trzech innych kradzieży elementów metalowych.

Za kradzież grozi karara do lat pozbawienia wolności.

Źródło:
KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*