Policjanci zatrzymali włamywacza i odzyskali część skradzionego przez niego sprzętu

nowe_logo_policjaPolicjanci zatrzymali  20 – letniego mieszkańca Gminy Kęty podejrzanego o kradzież z włamaniem do samochodu. Funkcjonariusze odzyskali również część skradzionego przez niego sprzętu audio.

W nocy z 26/27 kwietnia 201 r. na terenie jednej z posesji w Bielanach doszło do do samochodu marki VW,  z którego skradł sprzęt audio o wartości blisko 2 tys. zł. W trakcie podjętych czynności policjanci ustalili, że  związek ze zdarzeniem ma 20 – letni mieszkaniec Gminy Kęty. Podejrzany o dokonanie został następnego dnia rano, a podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania policjanci odnaleźli głośniki oraz  tubę skradzione z VW.

Aktualnie policjanci próbują odzyskać jeszcze radioodtwarzacz samochodowy, który podejrzany zdążył sprzedać przypadkowej osobie. Policjanci ustalają również czy może mieć związek z innymi przestępstwami kryminalnymi.

Źródło:
KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*