Policjanci zatrzymali nieletnich i odzyskali skradziony motorower

nowe_logo_policjaPolicjanci ujęli trzech nieletnich mieszkańców Kęt, mających związek z kradzieżą motoroweru. Jednoślad został zwrócony właścicielowi, a nieletni za swój czyn odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.
W dniu 20 maja 2015 policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zostali powiadomieni przez mieszkańca Kęt, o kradzieży jego motoroweru, który pozostawił przed jednym z bloków na Osiedlu 700 – lecia w Kętach.

Po ustaleniu szczegółów zdarzenia, została przekazana wszystkim służbom, dzięki temu już w niespełna godzinę jeden z patroli, na ulicy Bielskiej w Bulowicach,  zauważył jadących na podobnym motorowerze dwóch chłopców. W związku z tym zostali oni zatrzymani do kontroli, podczas której policjanci sprawdzając numery potwierdzili swoje przypuszczenia. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że związek z kradzieżą oprócz 1 i 14 – latka, ma jeszcze ich 11 – letni kolega.

został zwrócony właścicielowi, a nieletni zostali oddani pod opiekę rodziców,  natomiast materiały w sprawie czynu którego się dopuścili, zostaną przekazane do Sądu Rejonowego Wydziału Rodzinnego i Nieletnich.

nowe_logo_policja

Źródło:
KPP

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*