Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o stosowanie przemocy w rodzinie

nowe_logo_policjaPolicjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali 42 – letniego mieszkańca Gminy Kęty, podejrzanego o stosowanie przemocy wobec swojej rodziny. Za popełniony czyn grozi mu kara do 5  lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 15.00, gdy policjanci otrzymali dotyczące awantury domowej, którą wszczął wobec swojej żony i małoletniego dziecka nietrzeźwy mieszkaniec Gminy Kęty. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali 39 – letnią pokrzywdzoną  oraz jej 10 letnie dziecko, a także nietrzeźwego męża kobiety. Mężczyzna był agresywny i nie stosował się do poleceń policjantów jednakże szybko został obezwładniony i trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 2,54 promila alkoholu.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że mężczyzna od kilku miesięcy stosował wobec rodziny przemoc psychiczną, natomiast w dniu wczorajszym, uderzając żonę w głowę, dopuścił się również przemocy fizycznej. Rodzina została objęta procedurą Niebieska Karta.

nowe_logo_policja

Źródło:
KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*