Policjanci z Kęt zatrzymali złodzieja i odzyskali skradzione pieniądze

nowe_logo_policjaW dniu 28 stycznia 2014 policjanci z Komisariatu Policji w w kilkadziesiąt minut zatrzymali podejrzanego o kradzież pieniędzy i odzyskali również całą skradzioną gotówkę.

Do zdarzenia doszło około 17:20 w na ul. Sobieskiego gdzie policjanci udali się w związku ze zgłoszeniem dotyczącym kradzieży ponad 2 tys. zł z kasy jednej z księgarni. Na miejscu ustalili szczegóły zdarzenia oraz rysopis sprawcy, a następnie wszczęli jego poszukiwania.

Jak się okazało po niespełna pół godzinie jeden z patroli natrafił na mężczyznę, który odpowiadał  rysopisowi. Został więc wylegitymowany, a podczas dalszych czynności okazało się, że ma przy sobie sporą gotówkę, której pochodzenia nie potrafił wyjaśnić. Mężczyzna został zatrzymany, a zebrane przez policjantów dowody potwierdziły jego związek z kradzieżą.  30 – latek  był już karany za podobne przestępstwa.

Źródło:
KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*