Policjanci w Kętach zatrzymali sprawcę kradzieży i odzyskali skradzione dokumenty

nowe_logo_policjaW dniu 17 lutego 2014 w Kętach zatrzymali 18 – letniego mieszkańca Bielan, podejrzanego o kradzież portfela. Odpowie on za 10 czynów w tym 4 przestępstwa i 6 wykroczeń.

W dniu 14 lutego 2014 z kęckiego komisariatu Policji zostali powiadomieni przez mieszkańca Kęt o kradzieży portfela. Do zdarzenia doszło około godziny 11.35 w Kętach na ul. Żwirki i Wigury gdzie do  mieszkańca Kęt podbiegł młody mężczyzna, który wyrwał mu z ręki portfel z kilkunastu złotymi oraz dokumentami, w tym dowodem osobistym, prawem jazdy i dowodem  rejestracyjnym.

Policjanci niezwłocznie zajęli się poszukiwaniem sprawcy i na podstawie zebranych informacji oraz dowodów wytypowali podejrzanego 18 – letniego mieszkańca Bielan, którego zatrzymali dwie doby później na terenie Kęt. Policjantom udało się również odnaleźć skradzione dokumenty, które sprawca porzucił w różnych miejscach na terenie Kęt.

 W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że 18 – latek za pomocą skradzionej karty bankomatowej trzykrotnie próbował włamać się na konto pokrzywdzonego, a także sześciokrotnie dokonał drobnych zakupów na kwoty od 12 do 50 złotych płacąc skradzioną kartą zbliżeniowo.

Źródło:
KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Policjanci w Kętach zatrzymali sprawcę kradzieży i odzyskali skradzione dokumenty

  1. paweł kłaput pisze:

    szkoda, że nie mojego nowego gianta…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*