Policjanci poszukują sprawcy rozboju na stacji paliw w Oświęcimiu

W dniu 27 października r. w Oświęcimiu na stacji paliw przy ul. Powstańców Śląskich doszło rozboju. Jak ustalili zamaskowany sprawca wtargnął do budynku  ok. 20.40. Zagroził dwojgu pracownikom stacji przedmiotem przypominającym broń i zażądał wydania pieniędzy.

Następnie po zabraniu kilku tysięcy złotych zbiegł w nieznanym kierunku. Policjanci natychmiast udali się na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia oraz rysopis sprawcy i wszczęli poszukiwania. Sprawca ubrany był w ciemną  bluzę z kapturem na twarz założony miał szalik w jasną kratę wzrost ok. 170cm.

Policjanci poszukują sprawcy jednakże zwracamy się do osób, które były świadkami tego zdarzenia bądź posiadają informacje mogące pomóc w zidentyfikowaniu sprawcy, o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer telefonu 33 847 52 80 lub też numer alarmowy 997 lub 112 najbliższej jednostki Policji. Zapewniamy pełną anonimowość.

Źródło:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*