Policjanci poszukują sprawcy napadu na stację paliw w Oświęcimiu

W dniu 20 listopada 2012 r. w Oświęcimiu na stacji paliw przy ul. Powstańców Śląskich doszło rozboju. Jak ustalili policjanci zamaskowany wtargnął do budynku około godziny 07.10. Zagroził dwóm pracownikom stacji przedmiotem przypominającym i zażądał wydania pieniędzy. Następnie, po zabraniu nadal nieznanej ilości gotówki, zbiegł w nieznanym kierunku. Policjanci natychmiast udali się na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia oraz rysopis sprawcy i wszczęli penetrację terenu przy użyciu psa tropiącego, zorganizowano również działania blokadowe na terenie całego powiatu. Jak wynika z ustaleń sprawca to mężczyzna wzrostu ok. 170 cm, włosy krótkie blond na jeża, ubrany był w czarną kurtkę skórzaną i spodnie jeans koloru niebieskiego oraz czarne sportowe buty.

Policjanci poszukują sprawcy jednakże zwracamy się do osób, które były świadkami tego zdarzenia bądź posiadają informacje mogące pomóc w zidentyfikowaniu sprawcy, o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer telefonu 33 847 52 80 lub też numer alarmowy 997 lub 112 najbliższej jednostki Policji. Zapewniamy anonimowość.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*