Policjanci poszukują sprawcy bądź sprawców rozboju i usiłowania rozboju

nowe_logo_policjaPolicjanci z oświęcimskiej komendy Policji poszukują sprawcy bądź sprawców rozboju i usiłowania rozboju. Do pierwszego zdarzenia doszło wczoraj w Babicach tuż po godzinie 10.00 na ul. Orzechowej, gdzie zamaskowany sprawca wtargnął do sklepu spożywczego i grożąc dwóm ekspedientkom nożem zażądał wydania pieniędzy, jednakże zbiegł nie zabierając niczego.

Na miejsce niezwłocznie pojechali policjanci i podczas czynności otrzymali informację, że do podobnego zdarzenia doszło na ul. Kolbego w gdzie sprawca wtargnął do sklepu spożywczo-przemysłowego i grożąc nożem zastraszył ekspedientkę zabrał pieniądze zbiegł.

Policjanci poszukują sprawcy bądź sprawców sprawdzając każdy dowód i ślad, jednakże zwracamy się również do osób, które były świadkami tych zdarzeń o  kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w pod numer telefonu 33 847 52 80 lub 997. Zapewniamy anonimowość.

Źródło:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*