Policjanci odzyskali trzy rowery i rozliczają garażowych włamywaczy

_KPP Oświęcim -  odzyskane roweryPolicjanci zatrzymali trzech mieszkańców Gminy Kęty, którzy są podejrzani o kradzież rowerów oraz włamania do garaży.

Kilka temu kęccy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży trzech rowerów pozostawionych na terenie jednej z posesji w . Funkcjonariusze natychmiast zajęli się zgłoszeniem i w trakcie czynności ustalili, że za kradzieżą stoją trzej Gminy Kęty w wieku 19, 23 i 26 lat.

Policjanci sprawdzili ich miejsca zamieszkania, jednakże tam nie odnaleźli jednośladów.  Okazało się, że zostały one ukryte w trzech różnych miejscach na terenie Kęt. Rowery zostały odnalezione, a następnie zwrócone właścicielom.

_KPP Oświęcim -  odzyskane rowery

Policjanci podejrzewając, że mężczyźni mogą mieć związek z innymi przestępstwami, zweryfikowali dowody na podstawie, których potwierdzili, że podejrzani na swoim koncie mają również dwa włamania do garaży na terenie Kęt i Malca.

Podczas dochodzenia policjanci ustalą czy zatrzymani mężczyźni dokonywali również innych przestępstw kryminalnych.

Za kradzież grozi d o 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za włamania do 10 lat.

Źródło:
KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*