Policjanci i pracownicy Policji powiatu oświęcimskiego wsparli trzy rodziny w ramach akcji Szlachetna Paczka

_Szlachetna Paczka od KPP Oświęcim KP Brzeszcze, Chełmek, Zator 2015 (3)Policjanci i pracownicy z oświęcimskiej komendy  Policji oraz Komisariatów  Policji w Chełmku, Brzeszczach, Kętach i Zatorze, uczestniczyli w kolejnej edycji projektu Szlachetna Paczka. W tym roku przekazali prezenty dla trzech rodzin.

Policjanci i pracownicy oświęcimskiej komendy Policji, Komisariatu Policji w Brzeszczach, Komisariatu Policji w Chełmku oraz Komisariatu Policji w Zatorze dla wybranej rodziny przekazali prezenty w postaci: kuchenki gazowej, odzieży, żywności oraz środków czystości.

Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji dla indywidualnie wybranej rodziny oprócz łóżka dziecięcego, góry prezentów na którą składały się zabawki, artykuły szkolne, obuwie, odzież i żywność, ufundowali  również kilka ton opału zimowego.

Z kolei policjanci i pracownicy Komisariatu Policji wspólnie z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kętach, wybranej rodzinie zakupili wyposażenie łazienki, żywność i środki czystości.

Prezenty dla wybranych rodzin wraz z życzeniami świątecznymi trafiły do magazynów w Brzezince, Brzeszczach i Kętach.

Źródło:
KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*