Policja w Oświęcimiu poszukuje zaginionego Krzysztofa Piotrowskiego (AKTUALIZACJA)

KPP Oświecim poszukuje zaginionego Krzysztof PiotrowskiKomenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu poszukuje zaginionego: Krzysztofa Piotrowskiego, lat 1, mieszkańca Oświęcimia, który w dniu  07 stycznia 2013 r. /tj. poniedziałek/ w godzinach popołudniowych wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił. Poniżej prezentujemy rysopis zaginionego.

AKTUALIZACJA (29 stycznia 2013 r.):

Policja w Oświęcimiu otrzymała informację, że Krzysztof Piotrowski, 1-letni mieszkaniec Oświęcimia, który był poszukiwany jako osoba zaginiona, skontaktował się z rodziną i powiadomił, iż przebywa poza granicami kraju. W związku z tym jego zostają odwołane. (link)

Rysopis  zaginionego:


– wzrost ok. 167 cm,
– szczupły,
– włosy ciemny blond, szpakowate
– twarz podłużna szczupła,
– oczy niebieskie
– brak znaków szczególnych

Ubiór:
Był ubrany w jasną kurtkę pikowaną z ciemnymi wstawkami po bokach  lub kurtkę skórzaną z szarym kołnierzem.

Prowadzone są zaginionego:
Policjanci poszukują zaginionego jednakże zwracamy się również z prośbą  do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Krzysztofa Piotrowskiego lub też posiadają jakiekolwiek informacje na temat  miejsca jego pobytu, o kontakt osobisty lub  telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer 33 84 7 200, 33 84 75 280 lub też  na numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997, 112.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*