Podsumowanie powiatowych konkursów plastycznych

W Oświęcimskim Centrum Kultury wręczono nagrody laureatom XVI Powiatowego Konkursu Plastycznego „Moje Marzenia”. Do udziału w tegorocznym konkursie zostało nadesłanych 409 prac plastycznych.

 

Jury w składzie: Angelika Bassara-Borowczyk – plastyk, Magdalena Prochowska – plastyk, Arleta Uroda – plastyk, po obejrzeniu prac nadesłanych na konkurs przyznało nagrody oraz zakwalifikowało do udziału w pokonkursowej wystawie prace 89 autorów.

Nagrodę I stopnia otrzymali m.in. uczniowie z pierwszej klasy w Nowej Wsi – Arkadiusz Noster oraz Dominika Ligęza. Ponadto nagrodę III stopnia otrzymały trzy uczennice z klasy czwartej Podstawowej: Aleksandra Dąbrowska, Weronika Procner i Natalia Wejnerd.

Wyróżnieni w nagrodę otrzymali piękne książki i dyplomy.

Ponadto specjalne – dyplom i kwalifikację pracy do wystawy pokonkursowej otrzymała Monika Witkowska z kl. Ia Gimnazjum.

Rozstrzygnięto również II Konkurs Plastyczny „Lubię smoki”. Do udziału w konkursie zostało nadesłanych 430 prac plastycznych. Uczennice z Nowej Wsi: Marta Jończy, Oliwia Pałamarczuk, Natalia Dybczyńska oraz Katarzyna Naglik otrzymały wyróżnienia – dyplomy i prawo do udziału w wystawie. Oprócz pięknych książek i dyplomów na laureatów czekała niespodzianka w postaci przedstawienia, a także kuglarze zabawiający uczestników różnymi sztuczkami.

Dorota Gwiazdoń
ZSG w Nowej Wsi

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*