Podsumowanie akcji zbiórki żywności w Nowej Wsi i w Kętach (FILM i ZDJĘCIA)

W minioną sobotę młodzi z naszej pod opieką szkoły i zaangażowanych w akcję rodziców zebrali ponad 1,3 tony produktów żywnościowych. To znacznie więcej, niż udało się zebrać w zeszłorocznej zbiórce organizowanej przed Wielkanocą!
Za kilka dni żywność – złożona w jednej z salek katechetycznych przy kościele w Nowej Wsi – zostanie rozdzielona na paczki, a potem trafi do ok. 40 rodzin z Nowej Wsi, Malca i okolicy. W okresie przedświątecznym taka pomoc jest szczególnie ważna.
Jednak równie cenna jest postawa dzieci i młodzieży biorącej udział w zbiórce w sklepach na terenie Nowej Wsi i Kęt, jak i dorosłych opiekunów, którzy czuwali, aby akcja przebiegała sprawnie. To świadectwo dobrej woli i bezinteresowności zwłaszcza wśród młodych zasługuje na uznanie i pochwałę! Ogromnie cieszy również fakt, że taka kampania społeczna trafia do coraz większej ilości osób, o czym świadczy to, że z każdą zbiórką przybywa darczyńców.

Więcej informacji o zbiórce na stronie w Nowej Wsi, a poniżej oraz zdjęcia z sobotniego dyżuru, które dla Was przygotowaliśmy.

FILM:

[youtube_sc url=”http://.youtube.com/watch?v=IgkMKqJ_6iQ”]

 

ZDJĘCIA:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*