Podinspektor Grzegorz Środa nowym Komendantem Komisariatu Policji w Kętach

_KPP Oświęcim pożegnanie Piotra Dziekanowskiego przez Komendantów KPP Oświęcim  10W dniu 10 kwietnia 2013 r. w Komisariacie Policji w Kętach odbyła się uroczystość objęcia stanowiska Komendanta Komisariatu Policji w Kętach przez podinspektora Grzegorza Środę.  Wprowadzenia nowego Komendanta dokonał Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu  inspektor Janusz Barcik.  
W uroczystości wzięli udział Pan Tomasz Bąk, Komendant Straży Miejskiej Pan  Zbigniew Kanik oraz i pracownicy cywilni Policji.

Nowy Komendant Komisariatu Policji w Kętach podinspektor Grzegorz Środa do tej pory przez 14 lat pełnił służbę na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Zatorze. Inspektor Grzegorz Środa ma 47 lat  i posiada wykształcenie wyższe prawnicze.

Tego samego dnia w Komisariacie Policji w Kętach odbyło się również pożegnanie Komendanta Komisariatu Policji w Kętach podinsp. Piotra Dziekanowskiego, który po 12 – letnim kierowaniu kęckim komisariatem, obejmie stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Zakopanem.

Uroczystość pożegnania Komendanta Komisariatu Policji w Kętach rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu inspektor Janusz Barcik, który podziękował podinspektorowi Piotrowi Dziekanowskiemu za lata efektywnego kierowania kęckim komisariatem, podkreślał przede wszystkim jego zaangażowanie w podejmowanie działania na rzecz zwalczania przestępczości. Komendant usłyszał również życzenia samych sukcesów i satysfakcji z pracy na nowym stanowisku służbowym pod Tatrami.

[youtube_sc url=”http://youtu.be/CkvN7bU6k48″]
Materiał video TVK HD

Wszyscy zaproszeni goście w tym Burmistrz Gminy Kęty Tomasz Bąk również bardzo pozytywnie podsumowywali współpracę z Policją powiatu oświęcimskiego w tym szczególnie z policjantami z Komisariatu Policji w Kętach pod kierownictwem dotychczasowego Komendanta.

Z kolei podinspektor Piotr Dziekanowski podziękował za bardzo dobrą współpracę i wspieranie policyjnego trudu przedstawicielom władz lokalnych, Komendantowi Straży Miejskiej w Kętach Panu Zbigniewowi Kanikowi oraz  za dużą pomoc i bardzo dobrą pracę wszystkim policjantom i pracownikom Policji.

Źródło:
Powiatowa Policji w Oświęcimiu

Nowemu Komendantowi Komisariatu Policji w Kętach życzymy zdrowia, wytrwałości oraz skuteczności w działaniu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Podinspektor Grzegorz Środa nowym Komendantem Komisariatu Policji w Kętach

  1. Stanisław Gdynia pisze:

    Moje ( nasze ) gratulacje Grzesiu !!!!!!!!! 🙂 spokoju , normalności i pogody ducha 🙂 życzą starzy koledzy : Stachu Gdynia , Grzesiu Welc , Mirek Gawroński , Ryster, Kuropka , Froń Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*