„PO PROSTU CZŁOWIEK” – Wystawa obrazów w Kriss Kebab

___DSC_4528Już od kilku w lokalu Kriss Kebab można podziwiać niesamowite obrazy pani Beaty Kostarek–Zając. „Po prostu człowiek” to wystawa dla każdego. Na obrazach zostały przedstawione ludzkie twarze, które są bardzo wyraziste: stare, młode, wesołe, poważne. Po wejściu do lokalu trudno nie zwrócić uwagi na te unikaty. Obrazy przyciągają wzrok widza niczym wielkie magnesy. Warto przyjść i je zobaczyć.

Pani Beata o sobie; „Moją ulubioną formą przekazu jest trójwymiarowe wyobrażenie subtelnie odrealnionej rzeczywistości, która uchwycona na płaszczyźnie kartki papieru czy płótna daje efekt dość przyjemny w odbiorze. Ostatnie prace z lekkim poczuciem humoru i o dość mrocznym charakterze, to efekt techniki i wykorzystanych materiałów malarskich, farby akrylowej i kartonu. Prace, które można obecnie oglądać w Kriss kebab&cafe w Nowej Wsi to tylko niewielki wycinek z serii wykonanej tą techniką, reszta znajduje się obecnie w kolekcjach prywatnych”.

Źródło:
Adrian Szymalski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na „PO PROSTU CZŁOWIEK” – Wystawa obrazów w Kriss Kebab

  1. paweł kłaput pisze:

    super!.. a „”żółty temat”. prawie jak ..mój szyderczy tonka pull..:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*