Plaża Open w Kętach zaświeci blaskiem gwiazd!

aa7ceb8158fe61961bbbd67194819619Jedni rozegrali łącznie 547 spotkań w pierwszej reprezentacji polski w siatkówce, drudzy mają na swoim koncie setki tysięcy rozbawionych osób. A już 15 czerwca 2013 r. zmierzą się podczas turnieju w Kętach, w meczu gwiazd!
Piotr Gruszka oraz Marcin Prus, bo o nich mowa są prawdziwymi legendami polskiej siatkówki. O ile Marcin Prus niestety z powodu przewlekłych kontuzji musiał kilka lat temu zakończyć siatkarską karierę, o tyle popularny „Grucha” cały czas gra w siatkówkę (ostatni sezon spędził w zespole PlusLigi Indykpolu Olsztyn). Z całą pewnością rodowity Kęczanin nie zamierza zakończyć swojej siatkarskiej przygody i w przyszłym sezonie zobaczymy go na siatkarskich parkietach. Piotr Gruszka to postać zasłużona nie tylko dla klubowej, ale także a może przede wszystkim dla reprezentacyjnej siatkówki. To właśnie „Grucha” jest niekwestowanym liderem pod względem liczby spotkań rozegranych w kadrze. W latach 1995-2011 Piotr Gruszka rozegrał 450 oficjalnych meczów w biało-czerwonej koszulce! Chluba kęckiej siatkówki brała udział między innymi w Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Świata, czy Mistrzostwach Europy, stając naprzeciwko takich gwiazd jak Giba, Milijković, Murilo i wielu, wielu innych.

Tym razem Piotr Gruszka zmierzy się z doskonale znanym kabaretem Łowcy.B! Grupa powstała w 2002 roku w Cieszynie i od samego początku swojej działalności do łez rozśmieszała zgromadzoną na jej występach publiczność. Pierwszą nagrodę Łowcy.B zdobyli już w 2003, w ogólnopolskim przeglądzie grup kabaretowych PAKA. Nagroda był tym cenniejsza, że we wcześniejszych edycjach imprezy zostały wyróżnione takie formacje jak: Moralnego Niepokoju, Formacja Chatelet, Kabaret Limo, Jachim Presents (Tomasz Jachimek) i wielu innych. Oprócz rozśmieszania widowni podczas swoich występów Łowcy lubią pograć chociażby w siatkówkę plażową! w 2011 roku nasi Przyjaciele pojawili się w Cieszynie i śmiało można powiedzieć, że starcie Łowców z Marcinem Prusem oraz Marcinem Nowakiem stało się hitem tamtego turnieju. Niestety rok temu z powodu natłoku obowiązków Łowcom nie udało się odwiedzić Plaży Open, tym bardziej cieszymy się z faktu, iż w tym roku ta znakomita grupa kabaretowa przyjedzie do Kęt!

Łowcy.B będą kontynuowali zapoczątkowaną w 2011 roku passę zwycięstw? A może żądny „zemsty” Marcin Prus wspierany przez Piotra Gruszkę pokaże Łowcom jak należy „polować” na punkty? O tym przekonamy się już w sobotę 15 czerwca 2013 r. w samo południe!

Źródło:
Piotr Bąk – Plaża Open/Redaktor Naczelny Siatkowka24.com

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Sportowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*