Pierwszy start KS LOK Bastion Kęty w 2015 r.

_20150111_182330W dniu 11 stycznia 2015 r. na strzelnicy HTS Kraków zostały rozegrane pierwsze w tym roku Noworoczne Zawody Strzeleckie z broni pneumatycznej. Zawody były rozegrane w formule OPEN, czyli wszyscy zawodnicy w poszczególnym rodzaju broni oddawali po 40 strzałów ocenianych w czasie jednej godziny i byli klasyfikowani razem bez podziału na płeć czy też wiek.

W imprezie udział wzięło 35 osób (19 zawodników w pistolecie pneumatycznym oraz 16 w karabinie pneumatycznym). Nie zabrakło w nich reprezentanta naszego klubu. W konkurencji pistoletu wystartował Grzegorz Kościelnik.

Na 19 uczestników zajął bardzo dobre 3 miejsce. Jest to dobry prognostyk przed długim i bogatym w zawody sezonem 2015. W konkurencji uzyskał on 366 pkt na 400 możliwych i ustąpił pola jedynie najlepszym zawodnikom Wisły (371) i Wawelu Kraków (375), którzy notują już bardzo dobre wyniki na arenie krajowej.

W styczniu czekają nas jeszcze dwa weekendy startowe. 17 i 18 stycznia nasi zawodnicy wystartują w zawodach w Tychach (I Wojewódzkie Zawody w konkurencjach pneumatycznych, sobota 17.01.2015) oraz w Krakowie (III runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej, niedziela 18.01.2015). W kolejny weekend 24 i 25 stycznia weźmiemy udział w I Edycji Międzynarodowej Ligi Strzeleckiej w Myślenicach. Mamy nadzieję na udane starty naszych zawodników na tych imprezach rozpoczynających ten rok.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach prowadzonych przez nasz klub na strzelnicach w Kętach oraz Oświęcimiu. Wszelkie informacje pojawią się wkrótce na naszej stronie internetowej www.ksbastion.malopolska.pl

Grzegorz Kościelnik
Prezes Zarządu KS LOK

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne, Sportowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*