Pierwsza audycja radiowa nadawana z sołectwa Nowa Wieś!

DSC_2912 (Copy)27 grudnia 2014 r. o godzinie 20 została nadana pierwsza w historii naszego sołectwa audycja Radia Nowa Wieś w gminie Kęty. Słuchowisko odbyło się w lokalu KrissKebab i trwało pełne dwie godziny. Słuchacze mogli posłuchać utwory takich zespołów muzycznych jak Breht, Serso, Indygo Amarant, Karina, ADRO Adrian Okrzeja, Blu’Ska, Dum Dum, Illegalreflection. Ponadto, osoby słuchające audycji mogły przesyłać swoim bliskim i znajomym pozdrowienia za pomocą portalu społecznościowego Facebook.

Pomysłodawcą jak i spikerem nowego radia internetowego jest Adrian Szymalski, który o stworzeniu radia w swojej małej ojczyźnie myślał już kilkanaście lat temu.

Zapraszamy do wysłuchania pierwszej audycji zamieszczonej na naszej stronie internetowej dla osób, które nie mogły uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu:

[youtube_sc url=”https://.youtube.com/watch?v=UDtLHAySc0o”]

Planowane są kolejne audycje. O terminach zostaniecie poinformowani w najbliższych dniach na portalu internetowym „Nowa Wieś w gminie Kęty” oraz na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na Pierwsza audycja radiowa nadawana z sołectwa Nowa Wieś!

 1. Rewers pisze:

  Panie Adrianie,
  Audycja ciekawa ale….
  Naucz Pan akcentować wszystkich „mieszkać w Nowej Wsi”; taka przypadłość nowowsianow ze akcentują tak jakby mieszkali „w NoWEJsi” (duże litery to akcent na głoskę) a nie ” w NOWej WSI”… I nie egzystencjonalne tylko egzystencjalne. Ale brawo za rok 2006 (dwa tysiące szósty)’ bo większość odmienia dwutysięczny szósty a przecież bitwa pod grunwaldem nie była w roku tysięcznym czterysetnym dziesiątym tylko tysiąc czterysta dziesiątym

 2. edek pisze:

  jak na początek jest w miarę —-tylko — słuchaj mamusi :nie filozofuj by to radio nie było o tobie i twoich przemyśleniach bo nie każdego to interesuje,
  i nie naśladuj ,bądż sobą
  nie traktuj tego jako krytykę ale jako uwagę

 3. E.... pisze:

  Brawo Panie Adrianie !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*