Pielgrzymi z Malezji już w Nowej Wsi (ZDJĘCIA)

_dni ket-0227Wszyscy w wielkim napięciu oczekujemy ostatniego tygodnia lipca, czyli momentu rozpoczęcia Światowych Młodzieży, które odbędą się w Krakowie. Ten wyjątkowy, a jednocześnie trudny czas, kiedy Polskę odwiedzi Papież Franciszek, wiąże się również z wizytą w naszym regionie miliona pielgrzymów z całego świata. Przedstawiamy Wam krótką fotorelację autorstwa Adriana Szymalskiego z przybycia pielgrzymów z Malezji w ramach Światowych Młodzieży 2016.

ZDJĘCIA:

fot. Adrian Szymalski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Pielgrzymi z Malezji już w Nowej Wsi (ZDJĘCIA)

  1. katolik pisze:

    Pielgrzymi z Malezji są wspaniali, radośni, pełni entuzjazmu. Potrafią się autentycznie dzielić swoją wiarą w Jezusa choć w Malezji, która jest w 68 procentach muzułmańska stanowią zaledwie 1 procent (!) katolików. Odważyli się do nas przyjechać i dać piękne świadectwo wiary. Jestem zbudowany ich wiarą. Dziękuję Bogu, że dał mi te możliwość, by poznać ich bliżej. W swoim kraju są prześladowani i szykanowani, ale nie zniechęcają się, nie boją, nie wstydzą się swojej wiary, tym bardziej dziękuję Bogu za to, że mogłem ich osobiście poznać. Niech Bóg błogosławi katolików z Malezji!

  2. Dana pisze:

    Fajnie się ogląda te zdjęcia. Prawie się popłakałam widząc jak serdecznie pielgrzymi zostali przywitani. Jakby się znali z mieszkańcami Nowej Wsi od zawsze. Jakby przyjechala rodzina, której dawno nie widzieli. Życzę Wam, drogie Rodziny, aby Bóg okazał Wam wszelką łaskę i dobro, za serce, ktore Wy dajecie teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*