Piekarnia Piskorek nagrodzona Orłem Agrobiznesu

Piekarnia Piskorek nagrodzona - portret rodzinny wszystkich nagrodzonychMiło jest nam Państwa poinformować, że Piekarnia Piskorek z Nowej Wsi otrzymała wyjątkową nagrodę – statuetkę Orła Agrobiznesu. Z kolei Burmistrz Gminy Kęty Tomasz Bąk, za zgłoszenie firmy do konkursu, został przez kapitułę plebiscytu uhonorowany tytułem Srebrnego Promotora Orłów Agrobiznesu.

Piekarnia Piskorek końcem marca 2014 r. znalazła się w gronie 8 laureatów 46. edycji  Orłów Agrobiznesu – nagrody przyznawanej firmom, które wyróżnia udokumentowany sukces rynkowy potwierdzony wynikami zleconych przez organizatora konkursu ankietowych badań konsumenckich. Jury, w skład którego weszli zajmujący się problematyką konsumencką i rynkową oraz specjaliści w zakresie marketingu, handlu i wizerunku, przy ocenie kandydatów wzięło pod uwagę przede wszystkim:

  • skuteczność wchodzenia z nowymi produktami na rynek,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • strategię promocyjną i wizerunkową,
  • dobrą współpracę z władzami samorządowymi.

Ponieważ Piekarnia Piskorek w najwyższym stopniu spełniła te kryteria i uzyskała doskonałe noty we wszystkich wymienionych kategoriach, jurorzy z przyjemnością przyznali jej tytuł laureata.

Uroczyste statuetek Orłów Agrobiznesu połączone z ciekawą oprawą artystyczną odbyło się 26 marca 2014 r. w auli Domu Literatury w Warszawie. Wszystkim wyróżnionym nagrody i dyplomy wręczyli Wicemarszałek Sejmu RP Eugeniusz Grzeszczak, Poseł na Sejm RP Franciszek J. Stefaniuk oraz Prezes Krajowego Związku Banków Spółdzielczych Krystyna Majerczyk-Żabówka.

– Jest mi niezwykle miło, gdy firmy z naszej gminy znajdują uznanie w oczach tak wybitnych specjalistów i udowadniają swoją jakość i solidność. W ubiegłym roku złożyłem Panu Antoniemu Piskorkowi gratulacje w związku z wywalczeniem Grand Prix województwa małopolskiego przyznanego podczas Wielkiego Finału Małopolskiego Festiwalu Smaku, teraz, z prawdziwą dumą, składam słowa uznania w związku ze zdobycie nagrody Orzeł Agrobiznesu. Wierzę, że w przyszłości podobnych, a nawet większych sukcesów, będę winszować Piekarni Piskorek jeszcze wielokrotnie – powiedział po uroczystej gali wręczenia statuetek Burmistrz Gminy Kęty Tomasz Bąk, tegoroczny Srebrny Promotor Orłów Agrobiznesu.

Źródło:
UG Kęty | Autor: Barbara Kuźma / fot. aems.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*