Pani Ewelina Jura-Bączek nowym Sekretarzem Gminy Kęty

herb_bip_małyOferty na ogłoszony konkurs na stanowisko Sekretarza Gminy w Urzędzie Gminy Kęty złożyło 4 kandydatów. W wyniku przeglądu i oceny ofert pod kątem spełniania wymogów formalnych stwierdzono, że 1 kandydat nie spełnił wymogów formalnych określonych w ogłoszeniu o naborze w zakresie dotyczącym posiadania co najmniej czteroletniego stażu pracy na stanowisku urzędniczym w jednostkach, o których mowa w art. 2 ustawy z dnia 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. Nr 223, poz. 1458 z późn. zm.).

W dniu 9 sierpnia 2013 r. Komisja rekrutacyjna przeprowadziła z 2 kandydatami (1 kandydat zrezygnował) rozmowy kwalifikacyjne, w ramach których poddano ocenie poziom spełniania przez kandydatów każdego z niżej wymienionych kryteriów wg skali punktów określonej w §10 ust. 5 pkt 1 załącznika do zarządzenia nr 56/2012 Burmistrza Gminy Kęty z dnia 28 lutego 2012r. w sprawie Regulaminu naboru na wolne stanowiska urzędnicze tj. od 1 do 5 pkt.:

  • kwalifikacje (wykształcenie, dodatkowe zawodowe, studia podyplomowe, kursy, szkolenia),
  • doświadczenie zawodowe (przebieg kariery zawodowej, osiągnięcia zawodowe),
  • przygotowanie merytoryczne (koncepcja realizacji zadań określonych w Regulaminie organizacyjnym Urzędu Gminy Kęty),
  • predyspozycje i umiejętności (cechy osobowościowe i czynniki motywujące, umiejętność autoprezentacji).

W wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko zatrudniona zostanie:

Pani Ewelina Jura-Bączek zamieszkała w Bulowicach.

Uzasadnienie dokonania wyboru:

Pani Ewelina Jura-Bączek w najwyższym stopniu spełniła wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze, w postępowaniu rekrutacyjnym uzyskała najwyższą łączną liczbę punktów.
Ukończyła studia o kierunku finanse i bankowość, podyplomowe studia menedżerskie w zakresie doradztwa zawodowego oraz szereg kursów i szkoleń. Posiada 10-letnie doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej. Jej kwalifikacje i oraz zaproponowana koncepcja organizacji i funkcjonowania Urzędu Gminy Kęty gwarantują należyte wykonywanie przypisanych zadań.

Źródło:
BIP UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*