Otwarcie ogrzewalni w Kętach już od 1 listopada 2012 r.

Już 1 listopada 2012 r., z inicjatywy burmistrza Tomasza Bąka, w uruchomiona zostanie ogrzewalnia. Mieścić będzie się ona w budynku przy ulicy Spacerowej (była siedziba Zarządu Dróg Wojewódzkich).

czynna będzie codziennie w godzinach od 19.00 do 7.00. Schronienie przed zimnem będzie w niej mógł znaleźć każdy potrzebujący. W ogrzewalni będzie można napić się gorącej herbaty czy skorzystać z sanitariatu.

Przewiduje się, że będzie czynna aż do 31 marca 2013 roku. W przypadku gwałtownych zmian temperatur, silnych mrozów i opadów atmosferycznych termin ten może ulec zmianie.

Chcąc skorzystać z ogrzewalni należy okazać dokument tożsamości. Na jej terenie obowiązuje całkowity spożywania alkoholu i substancji psychoaktywnych oraz palenia tytoniu.

Szczegółowy regulamin ogrzewalni znajdą Państwo tutaj.

Apelujemy do Państwa o informacji o możliwości skorzystania z ogrzewalni wszystkim osobom, których sytuacja wymaga tego typu pomocy.

Źródło:
UG Kęty

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Inwestycje, Społeczne, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*