Ostatnie dni na zapisy do pierwszego turnieju cyklu Plaża Open 2013!

Plaża - banerDo pierwszego turnieju tegorocznego cyklu Plaża Open, który odbędzie się w Kętach pozostało zaledwie kilka dni. Cały czas można zgłaszać się do kęckich zawodów.

Przypomnijmy, że pierwszy turniej Plaża Open w 2013 roku odbędzie się w Kętach w dniach 13-16 czerwca 2013 r. Szczegółowy program zawodów można znaleźć tutaj – http://www.plazaopen.pl/program/ . Kęckie zawody będą pierwszymi z spośród 7, które zaplanowane zostały w ramach całego cyklu. Oprócz rywalizacji z najlepszymi w Polsce zawodniczkami oraz zawodnikami do zgarnięcia będzie okazała pula nagród, wynoszącą tysięcy złotych! Na wspomnianą sumę złożyły się nie tylko nagrody finansowe, ale także cenne nagrody rzeczowe.

Pula nagród w turnieju męskim wyniesie 7 tysięcy złotych, zaś panie będą mogły podzielić się kwotą 5 tysięcy złotych. To jednak nie koniec! Organizatorzy wraz ze sponsorami i partnerami cyklu zadbali o pulę nagród rzeczowych, w której znajduje się: wysokiej jakości sprzęt firmy HI-TEC, pobyt w Hotelu „Kocierz” dla dwóch osób o wartości 1000zł, CeWe fotoksiążki oraz bielizna firmy Obssesive. Łącznie warte około 4 tysięcy złotych dla Pań i Panów. Po zsumowaniu nagród finansowych i rzeczowych łączna wartość wynosi tysięcy złotych!

Zapisy na turniej Plaża Open w Kętach – Mistrzostwa Polski:
http://www.beach.pzps.pl/pl/tournament/64 – mężczyźni
http://www.beach.pzps.pl/pl/tournament/65 – kobiety

Piotr Bąk – Plaża Open

Plaża_Open_Organizatorzy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne, Sportowe, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*