Osiedle Kościuszki w Kętach jako osiedle II kategorii? Materiał TVP Kraków

TVP_KetyOsiedle Kościuszki, najstarsze osiedle w od lat jest pomijane przy planowaniu remontów. Mieszkańcy mówią, że mają dość traktowania ich jak ludzi drugiej kategorii. Poprosili o pomoc TVP Kraków. I przyjechała. Materiał video dostępny poniżej. 

Materiał VIDEO z 21 sierpnia  r. (KLIKNIJ w obraz):

TVP_Kety

Źródło: TVP Kraków

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Inwestycje, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

17 odpowiedzi na Osiedle Kościuszki w Kętach jako osiedle II kategorii? Materiał TVP Kraków

 1. Sun pisze:

  Dzięki temu info jest kolejny artykuł w gazecie krakowskie z dnia 02.09.2016 nr 205 (20 814) … osiedle niczym skansen

 2. Sun pisze:

  Projekt budowlany i kosztorysy powstały za Burmistrza Olejarza !
  Jaki był Bąk każdy wie – folklor i zabawa.
  Obecna władza, nich nie wciska, że nie ma pieniędzy …. skoro inwestycje w innych miejscach gminy przeprowadza !!!! Pieniądze są (zapraszam na BIP gminy: plan inwestycyjny, uchwała budżetowa o tym świadczą) tylko z uporem maniaka nie ma na remont tego osiedla.

 3. Luzik pisze:

  Myślę, że idąc z duchem czasu trzeba klikać i głosować może ktoś wyremontuje to osiedle, bo na Klęczara i jego marnych urzędników widać nie ma co liczyć. Podobnie zresztą było z poprzednikami. Czy ktoś zauważa jakieś różnice kompetencyjne między poprzednimi v-burmistrzami , a obecnymi. To są dopiero jaja

  • Kamil pisze:

   Ja zauważam , bo chodzę po Kętach a nie tylko po osiedlu Kościuszki

   • Krzysztof K. pisze:

    Ja też zauważam ten brud, bajzel, brak bezpieczeństwa zwłaszcza wieczorami, nikt już nad niczym nie panuje. Nie chodzę po oś. Kościuszki, widzę co się dzieje w Kętach. Wpadliśmy z deszczu pod rynnę, jak mówią w Kętach taki oborowe porządki i przyzwyczajenia.

    • Kamil pisze:

     Bo panu nic nigdy nie pasowało choćby sam król rządził. Jakie to rzeczy dzieją się w Kętach ? czego pan się boi ? chyba własnego cienia . Proponuję okulistę

     • Też tu mieszkam pisze:

      Nie uważasz, że każdy ma prawo do swojego zdania. Podoba ci się twoja sprawa, komuś się nie podoba jego. Po co się tak napinasz, no chyba ze jesteś rzecznikiem urzędu, to by wiele wyjaśniało bo strasznie sie angażujesz, pobrudzisz to forum wazeliną, nieładnie

 4. Mieszkaniec Kościuszki pisze:

  Pytanie tylko dlaczego pan Hałat nie odgrzewał kotletów za poprzedniej władzy , to oni nam obiecali szybki remont , nie pamietacie zebrania , taka krótką pamięć macie ? Dowiedzcie się prawdy a potem piszcie , a pan Hałat niech sobie zrobi rachunek sumienia ile pisał art, za poprzedniej władzy a ile teraz , Widać to na kilometr , że nie chodzi tu o dobro nas mieszkańców tylko o gnębienie obecnej władzy . My jesteśmy tylko przykrywką . Oświetlenie zostało wymyślone ? przyjedż pan tu do nas to się dowiesz kto wymyslił remont a potem pisz . Ja mam informować mieszkańców o oświetleniu ? Panie Hałat , a czy ja wspominam artykuł ? Pisze pan , że telewizja przyjechała , to już od siebie pan nie potrafi napisać ? Jak sie chce prowadzić portal , to pisz pan trochę rzetelniej .

 5. Mieszkaniec Kościuszki pisze:

  A to pan Hałat wziął się już za wspomnienia ? klikając na obraz mamy datę publikacji materiału TV Kraków z dnia 21.08.2015 . Widać nie ma co już umieszczać na tym portalu to trzeba się cofnąć w czasie .

  • Redakcja pisze:

   Szanowny Panie, nie tylko w tej sprawie wracamy do spraw ważnych, które poruszają mieszkańców. Poza tym 12 miesięcy to nie taki długi okres czasu, ale z drugiej strony padło przed kamerą zapewnienie zastępcy Burmistrza naprawy oświetlenia na tym osiedlu. Czy zostało już wykonane?
   Z Pana nicka wynika, że być może mieszka Pan na tym osiedlu – bardzo prosimy poinformować Czytelników, czy naprawiono oświetlenie.

   • Kęczanin pisze:

    Brawo
    Jakie ma znaczenie kto obiecał i kiedy nic nie zostało zrobione. Proszę szukać takich spraw, bo widać, ze obecna władza chce zamykać usta osobom ją krytykującym. Nie ma się czym chwalić po prawie połowie kadencji to najlepszą obroną jest atak. Tak wyglądają Kęty ponad podziałami

   • Kamil pisze:

    Padło zapewnienie burmistrza , że w przyszłym roku zrobiona bedzie naprawa oświetlenia . 2016 jeszcze się nie skończył , a że i mnie to interesuje byłem w Urzędzie i naprawa oświetlenia jest zaplanowana na jesień . Widać pana redaktora nie interesują takie sprawy tylko jak dowalić władzy wykorzystując mieszkańców os. Kościuszki . Bardzo mnie ciekawi co pan redaktor i kilku jego przydupasów wymyśli jak owe oświetlenie bedzie gotowe .

    • Też tu mieszkam pisze:

     Redakcjo czemu pozwalacie temu prostakowi obrażać, piszących na tym forum.

    • Sun pisze:

     ciekawe skąd wiesz o remoncie jesienią skoro termin został podany cyt.: „w bliżej nieznanym terminie”.
     Z resztą już ktoś na FB wymądrza się w ten sam sposób – śmierdzi wazelinami burmistrza.

  • Sun pisze:

   Do póki osiedle nie zostanie wyremontowane temat jest aktualny! Remont oświetlenia został na szybko wymyślony przez z-cę burmistrza przy telewizji. Nawet oświetlenia nie wyremontowano.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*