Odwiedziny biblioteki przez dzieci ze świetlicy środowiskowej w Nowej Wsi

Czy w dobie Internetu sięganie po książkę ma jeszcze sens? ze świetlicy środowiskowej przy parafii św. M. Kolbego postanowiły znaleźć odpowiedź na to pytanie, odwiedzając nowowiejską bibliotekę. 20 września 2012 r. wychowanków świetlicy powitała bibliotekarka Pani Motyka. Podczas wizyty mogły przekonać się, że biblioteka jest nie tylko punktem, gdzie wypożycza się książki.

To przede wszystkim bardzo ciekawe miejsce, które warto odwiedzać, zwłaszcza, że od pewnego czasu księgozbiór mieści się w nowo wyremontowanym nowowiejskim dworku.

Główną atrakcją wizyty były poprowadzone przez Panią Justynę plastyczne, których tematyka dotyczyła przyszłości. Efektem spotkania będą dalsze odwiedziny, podczas których wychowankowie świetlicy (dwa razy w miesiącu) będą mieli okazję zapoznać się z legendami z różnych stron świata.

A co ze znalezieniem odpowiedzi na przewodnie pytanie? Otóż za odpowiedź niech służy fakt, że część małych gości podczas wizyty zostało członkami biblioteki. Im wszystkim życzymy przyjemnej lektury!

Opiekunowie świetlicy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*