Odszedł Sekretarz Gminy Kęty Jerzy Fraś

JerzyFraś30 marca 2013 r. po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 52 lat odszedł Sekretarz śp. Jerzy Fraś. W głębokim smutku i żalu żegnam dobrego człowieka, męża, ojca, wybitnego fachowca i Przyjaciela.

Z wykształcenia humanista, z zamiłowania muzyk do 1993 r. pracował z młodzieżą w Szkole Podstawowej w Zatorze. W latach 1994 – 1999 pełnił funkcję Dyrektora Zespołu Zarządzania i Obsługi Oświaty w Urzędzie Miejskim w Zatorze. Od 2000 do 2011 r. był Dyrektorem Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego w Chrzanowie. Od maja 2011 r. miałem zaszczyt współpracować z Jerzym jako Sekretarzem Gminy Kęty.

Drogi Przyjacielu! Tak bardzo Ciebie brakuje, tyle pomysłów, tyle wspólnych planów… Trudno zrozumieć i tak trudno o Tobie pisać w czasie przeszłym. Cała nadzieja w Bogu. Droga Bożeno i Beato! Byłyście kobietami Jego życia i wiem, jak bardzo zostałyście same. Proszę o przyjęcie wyrazów najszczerszego współczucia i głębokiej solidarności w tych trudnych dla Was chwilach. Spieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą.

Burmistrz Gminy Kęty Tomasz Bąk

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*