Odnowione tablice na dworcu PKP w Kętach już zamontowane

IMG_0659Informujemy Czytelników, iż w wyniku zainicjowania przez portal ’Nowa w gminie Kęty’ akcji dotyczącej odrestaurowania zardzewiałych i niewidocznych tablic informacyjnych na dworcu PKP w Kętach, w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy potwierdzenie, że  tablice zostały wymienione. Oddział PKP w Nowym Sączu przesłał również dokumentację fotograficzną, która zamieszczamy poniżej.

IMG_0660

IMG_0658

IMG_0659

O sprawie zardzewiałych tablic pisaliśmy w artykule z dnia 14 stycznia 201 roku: Tablice na peronach PKP w Kętach zostaną poprawione.

Początkiem stycznia 201 roku portal ‚Nowa w gminie Kęty’ zgłosił do centrali PKP wniosek z prośbą o wymianę zardzewiałych kolejowych tablic informacyjnych na dworcu PKP w Kętach. Po kilku dniach portal otrzymał od rzecznika PKP informację, iż tablice zostaną wkrótce odrestaurowane. Dziś przekazujemy Państwu zdjęcia nowych tablic.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Inwestycje, Społeczne, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Odnowione tablice na dworcu PKP w Kętach już zamontowane

  1. Roni pisze:

    Szybka reakcja ze strony zainteresowanych w spr. tablic PKP w Ketach……, okazalo sie ze sie da.
    Tak trzymac!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*