Odnaleziono zwłoki poszukiwanego mieszkańca Nowej Wsi w rzece Sole

W dniu 21 czerwca 2012 r. ok. godz. 09.30 w Bielanach z koryta rzeki Soły strażacy OSP w Kętach wyłowili zwłoki 29 – letniego mieszkańca Nowej Wsi. Na miejsce zdarzenia przybył Prokurator, który polecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji. Mężczyzna od dwóch dni był jako osoba zaginiona.
Jego zaginięcie w dniu 19 czerwca 2012 r. do Komisariatu Policji w Kętach zgłosiła matka. Policjanci wszczęli poszukiwania mężczyzny w trakcie których ustalili osoby, które miały z nim kontakt po raz ostatni, namierzano również jego telefon komórkowy. W dniu wczorajszym przy pomocy strażaków ochotników z Kęt, Nowej Wsi oraz Bielan przeszukano brzegi rzeki Soły. W dniu dzisiejszym w godzinach rannych wznowiono poszukiwania w których efekcie zwłoki zaginionego. Szczegóły i okoliczności śmierci mężczyzny wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji w Kętach.

Źródło:
Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na Odnaleziono zwłoki poszukiwanego mieszkańca Nowej Wsi w rzece Sole

 1. K pisze:

  Wiecznie uśmiechnięty,zawsze gotowy żeby pomóc bezinteresownie,nowowsianie dużo straciliście bo takiego drugiego niema i nie będzie:( Paweł zawsze będe cię pamiętać zawsze!Tak trudno w to uwierzyć,że cię już niema,boże czemu!

 2. m pisze:

  [*] oj Maharadza 🙁 tak mi ciężko taki byłeś zawsze uśmiechnięty 🙁

 3. Tadeusz pisze:

  kondolencje i wyrazy współczucia ,łączymy się w smutku z rodziną.

 4. m pisze:

  Pawel czemu ty;(

 5. M pisze:

  [*]
  spoczywaj w pokoju
  takich ludzi sie nie zapomina 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*