Nowy system biletowy w Domu Kultury w Kętach

Informacja_Zaleze w Kętach stara się iść z duchem czasu. Od wczoraj w pełnym zakresie ruszył system sprzedaży i rezerwacji biletów.

Bilety na seanse filmowe i inne wydarzenia organizowane przez DK można zakupić przez stronę internetową DK – www.domkultury.kety.pl, płacąc kartą kredytową lub przelewem internetowym.

Przy zakupie biletu kupujący – w zależności od dokonanego wyboru – otrzymuje bilet drogą mailową lub dodatkowo (za opłatą 50 gr) sms-em na telefon komórkowy. Ta opcja może zainteresować przede wszystkim posiadaczy smartfonów. Taki bilet można później wydrukować lub też okazać na ekranie swojego smartfona, co w zupełności wystarcza, aby go zeskanować przed wejściem do sali, w której będzie miało miejsce wydarzenie jak seans filmowy czy koncert. Można również po zakupie biletu drogą internetową wydrukować go bezpośrednio w kasie DK. Oczywiście możliwy pozostaje także zakup biletów drogą tradycyjną – u kasjera w Domu Kultury.

Dodatkowo rusza również system rezerwacji biletów poprzez internet, a poza tym możliwość bezgotówkowej zapłaty w kasie DK za pośrednictwem karty, co od dawna postulowali odwiedzający Dom Kultury.

Wszystkie te innowacje mają na celu maksymalne ułatwienia dla odwiedzających Dom Kultury, a także doprowadzenie do obowiązujących standardów systemu biletowo-kasowego w DK.

Ich wprowadzenie jest możliwe dzięki dofinansowaniu z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w wysokości blisko 12 tys. zł.

Źródło:
DK Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Nowy system biletowy w Domu Kultury w Kętach

  1. Novak pisze:

    Dla kogo ten system jak na seansach w kęckim kinie jest średnio 10 osób. Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto i pomysł tylko dla samego pomysłu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*