Nowy Klub Strzelecki LOK Bastion Kęty

OLYMPUS DIGITAL CAMERAZałożony przez kilku pasjonatów sportu strzeleckiego z dniem 19 lutego 2014 r. Strzelecki Bastion Kęty rozpoczął oficjalnie działania na terenie powiatu oświęcimskiego. Pragniemy rozpowszechnić sport strzelecki w naszym powiecie i reprezentować go w różnej rangi zawodach na terenie kraju szczególnie w kategoriach młodzików, juniorów młodszych oraz juniorów zarówno pod egidą LOK jak również w przyszłości jako członkowie Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Szkolenie młodzieży oraz rozpowszechnianie sportu strzeleckiego jest dla nas priorytetem. Główna siedziba klubu to Kęty, jednak również w porozumieniu z Zarządem Powiatowym nasi instruktorzy będą prowadzić zajęcia na strzelnicy w siedzibie Oświęcim. Zajęcia będą prowadzone przez instruktorów z uprawnieniami LOKu oraz Ministerstwa Sportu.

i jego Zarząd:

Prezes Zarządu: Grzegorz Kościelnik 
Wice-Prezes ds szkolenia: Grzegorz Błasiak 
Wice-Prezes ds organizacyjnych: Piotr Żmuda 
Sekretarz: Dawid Grygierczuk 
Skarbnik: Krzysztof Bartuś 
Członek Zarządu: Maria Basiura 
Członek Zarządu: Krzysztof Piwowarczyk 

Pierwsze zawody:

Na strzelnicy krakowskiej Wisły po raz 11. rozegrano Memoriał Olimpijski im. płk Franciszka Brożka w broni pneumatycznej. Wystartowało 118 zawodników z 19 klubów południowej Polski.

W klasyfikacji drużynowej zdecydowanie zwyciężył Wawel Kraków (121 pkt), wyprzedzając ŚTS Tychy i organizującą imprezę Wisłę (po 61 pkt). Nasi Strzelcy wrócili z Memoriału Olimpijskiego z 11-stym miejscem drużynowo i dwoma 4-tymi miejscami indywidualnie Grzegorza Kościelnika i Haliny Smolarskiej w pistolecie pneumatycznym. Zatem pierwszy start naszego klubu okazał się udany. W imprezie udział wzięli: Halina Smolarska – pistolet, Krzysztof Bartuś – karabin, Piotr Żmuda – karabin, Grzegorz Kościelnik – pistole

Kolejne zawody KS Bastion to Tychy.

Są to V zawody Śląskiego rangi sprawdzająco-szkoleniowe, a nasz klub „Bastion”Kety wystąpi na zaproszenie tegoż klubu.Będziemy w nim uczestniczyć w 10-cio osobowym składzie: 5-seniorów – 5-młodzików

Zdjęcia z zawodów w Krakowie:

Kontakt:

https://www.facebook.com/ksbastion

http://www.ksbastion.malopolska.pl/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Kulturalne, Społeczne, Sportowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*